Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
hradistan.jpg
Hradišťan a Jiří Pavlica
Koncert

Hradišťan & Jiří Pavlica je ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, jehož silným inspiračním zdrojem byla zejména v počátcích jeho existence lidová tradice.

06/07/2019 více
chata_na_ondrejniku.jpg
Taneční večer
Diskotéka na Ondřejníku

Taneční večer na terase Roubenky Ondřejníček s hity 80. a 90. let (video-disco). Vstup zdarma. Akce proběhne jen za příznivého počasí.

06/07/2019 více
vystava_ostravice.jpg
Výstava zájmové umělecké činnosti v Beskydech
Výstava

Těšit se můžete na díla tradičních vystavovatelů  - např. malířka kytic a krajin  Alena Světlíková, Tomáš Večeřa vystavuje malby, samorosty prezentuje Josef Kozel, šité krajky Anna Plchová a nelze nezmínit malíře Jana Satinu, zákládajícího člena skupiny vystavujícího malby a dřevořezby. Slavnostní zahájení 6. 7. 2019 obohatí hudbou, zpěvem Kotkova muzika, zatančí a zazpívá soubor Ondrášek a výstavu zahájí lašský král Zdeněk Vilém Krulikovský.

06/07-03/08/2019 více
altan_sady_bedricha.jpg
Promenádní koncerty - Akuma
Koncert k tanci a poslechu

Akuma nese název po Akumulátorce Raškovice, podniku, který kapelu kdysi sponzoroval. Její jádro tvořili tehdejší studenti jedenáctiletky v čele s kapelníkem Antonínem Hradílkem. Zpočátku hrávali, kde se dalo – na vesnických tancovačkách, v hostinci U hučky.

07/07/2019 více
drevene_kostely.jpg
Výstava modelů dřevěných kostelíků
Autora Jana Blizňáka

Zveme vás na výstavu modelů dřevěných kostelů, kapliček a zvoniček Moravskoslezského kraje, zejména Beskyd a jeho podhůří. Autorem je dřevomodelář Jan Blizňák z Frýdku-Místku, který se tvorbě těchto modelů věnuje již 26 let.

01/07-31/08/2019 více
lysohorska_nej.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup na LH s průvodcem

Zdolejte královnu Moravskoslezských Beskyd Lysou horu s průvodcem a nenechte si tak ujít netradiční výstup. Průvodce seznámí účastníky s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách nacházejících se na samotném vrcholu Lysé hory.

09/07/2019 více
horecky_fest.jpg
Horečky fest
Hubební festival

Tata Bojs, Aneta Langerová, Arakain, Petr Rezek, Cocotte Minute, Olga Lounová, Martin Harich, Separ, ale třeba také Jaroslav Dušek. Takhle vypadá část seznamu účinkujících, kteří přijedou na devátý ročník Festivalu Horečky fest. Mnohožánrový, rodinný festival postupem let získává na stále větší oblibě. Krásné prostředí přírodního amfiteátru na Horečkách.

13/07/2019 více
strudl.jpg
Frýdek≈Místek po roce hledá opět ten nejlepší štrúdl
Soutěž o nejlepší štrúdl

Pečete ten nejlepší štrúdl? Tak se s ním přihlaste do soutěže! Hodnotíme spolu s Markétou Hrubešovou na gastrofestivalu Frýdek≈Místek plný chutí.
Přihlaste se prostřednictvím formuláře na webu www.fmplnychuti.cz do 11. 8. 2019.

 více
foto_-anketa.jpg
Vylepšení webových stránek

Pomozte nám vylepšit webové stránky. Chcete nám pomoci vylepšit webovou prezentaci města Frýdku-Místku? Tak nám vyplňte dotazník!

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.