Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
bara_polakova.jpg
Barbora Poláková
Koncert

Přijeďte odstartovat letní sezónu populárního festivalu Beskydské hudební léto. Letošní 16. ročník bude zahájen koncertem oblíbené zpěvačky Barbory Polákové. Předkapela Alter Via.

28/06/2019 více
fl_grand.jpg
FL 2019 Adrenalin Grand Prix
Soutěž v plachtění kluzáků nad územím tří států

Tratě jsou voleny dle aktuálních meteorologických podmínek a jsou vedeny nejen nad území ČR – především Beskyd, ale i ve vzdušném prostoru Polska a Slovenska. Kluzáky jsou do potřebné výšky vytaženy vlečnými letouny. Návštěvníci mohou sledovat starty, odlety a přílety soutěžních kluzáků.

28/06/-06/07/2019 více
discokoule.jpg
Discopříběh
Hity 80. a 90. let

Máte rádi Michala Davida, Helenu Vondráčkovou, ABBU a spoustu hitů této doby?  DJ Milan z Ostravy Vám zahraje ty nejlepší pecky. Uslyšíte hity 80. a 90. let pod širým nebem (za špatného počasí v sálu Obecního domu)

29/06/2019 více
smalterka_pri_praci.jpg
Po stopách frýdlantské litiny a smaltu
Průvodcem komentovaná prohlídka

S průvodcem nahlédnete do smaltérské dílny a do prostor slévárny Beskyd spol. s. r. o. Projdete si expozici Kulturního domu věnovanou litině, smaltu a malíři F. Dušovi. V průběhu prohlídky vás čeká i propojení starého s novým; uvidíte historicky cenné litinové památky i unikátní soubor venkovního osvětlení dekorovaný smaltovanými díly a dozvíte se spoustu zajímavých věcí.

03/07/2019 více
foto_-anketa.jpg
Vylepšení webových stránek

Pomozte nám vylepšit webové stránky. Chcete nám pomoci vylepšit webovou prezentaci města Frýdku-Místku? Tak nám vyplňte dotazník! Každý týden také losujeme jeden výherní email, který získá na celý rok kartu výhod Beskydy Card zdarma!

 více
strudl.jpg
Frýdek≈Místek po roce hledá opět ten nejlepší štrúdl
Zapojte se právě vy!

Pečete ten nejlepší štrúdl? Tak se s ním přihlaste do naší soutěže. Můžete vyhrát hodnotné ceny a váš štrúdl bude hodnotit přímo Markéta Hrubešová na gastrofestivalu Frýdek≈Místek plný chutí. Přihlaste se prostřednictvím formuláře na webu www.fmplnychuti.cz do 11. 8. 2019.

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.