Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
frydlant_slavnosti.jpg
Frýdlantské slavnosti
S bohatým kulturním programem

Program zahájí děti z MŠ, ZŠ a ZUŠ, frýdlantské spolky a sdružení. O program pro děti se postará Hravý klaun. Večer vystoupí hudební skupina Poetika a také Janek Ledecký. Akci moderuje herečka Anna Kulovaná.

14/06/2019 více
olesna_in_line.jpg
FM sport fest
Sportovní závody

Dejte si pořádně do těla na novém sportovním festivalu u přehrady Olešná u Frýdku-Místku, nabitém závody nejrůznějších sportovních disciplín pro dospělé i děti.
Bez tréninku to nepůjde :) Vyrazte ven, k přehradě, za město, do přírody a užijte si radost z pohybu.

15-16/06/2019 více
strihani_ovci.jpg
Stříhání ovcí v Beskydech
S folklórním programem a krajovou kuchyní

Uvidíte stříhání oveček a ruční zpracování vlny. Těšit se můžete na vystoupení dětských folklórních souborů i na taneční vystoupení Zdeňka Pavlicy s partnerkou. Připravena bude široká nabídka ovčích sýrů a ukázka ruční výroby korbáčiků, k jídlu jehněčí speciality, borůvkové knedlíky aj.

15/06/2019 více
heligonka.jpg
Beskydská heligonka
Hudební soutěž

Obcí Ostravice se znovu rozeznějí zvuky oblíbených lidových nástrojů. Vypukne tam další ročník mezinárodní soutěže heligonkářů, kde se sjíždějí hudebníci s celé České republiky. Tradičními hosty a navíc vynikajícími muzikanty jsou také sousedé ze Slovenska.

15/06/2019 více
particka.jpg
Partička na vzduchu
Zábavná show

Skvělá improvizační show tak jak ji všichni známe. Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Jakub Kohák a Marián Čurko vždy všechny rozesmějí. Akce se koná za každého počasí.

17/06/2019 více

sweetsen_dav.jpg
Sweetsen fest
Hudební festival

Jeden z největších multižánrových openair festivalů v kraji Sweetsen Fest, jehož v pořadí už šestnáctý ročník se uskuteční od 19. do 23. června, se letos propojí se Základní uměleckou školou ve Frýdku-Místku, která si připomíná osmdesáté výročí svého založení. Akce se také obrazně vrací ke svým kořenům a chce se více propagovat pod heslem "Frýdek-Místek sobě" svoji původní a unikátní myšlenku lokální benefice.

19-23/06/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.