Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
adamus.jpg
Malba 2019
Výstava obrazů Víta Adamuse

Své výtvarné práce vystavuje autor pravidelně doma i v zahraničí. Stylově různorodé malby od realismu až po expresivní zkratky jsou zastoupeny v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Německo, Francie, USA, Turecko, Slovensko aj.). Ilustroval vlastní poezii i sbírky poezií jiných autorů.

27/05/-30/06/2019 více
zikmund_100.jpg
Zikmund 100
Cestovatelská show

Jste srdečně zváni na cestovatelskou show po stopách Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky v podání Tomáše Vaňourka a Lukáše Sochy.

30/05/2019 více
proti_melanomu.jpg
Spolu proti melanomu
Vyšetření znamének

Nechte si zdarma vyšetřit svá znaménka. Akce je určena pro širokou veřejnost, zdravotní pojištění u ČPZP není podmínkou.

31/05/2019 více
duatlon.jpg
3. Frýdlantský ČEZ duatlon a dětský den
Sportovně zábavný den

Spojení dvou nejoblíbenějších sportovních aktivit – běh a kolo! Duatlon si můžete vyzkoušet jako jednotlivec nebo i s parťákem jako dvojice. Dále se můžete těšit na Beskydského šerpu – klasický závod ve vynášce sudu piva až na vrchol Lysé hory, juniorský běh anebo rodinný běh, který je určen i pro ty nejmenší.

01/06/2019 více
dinosaurus.jpg
Den dětí s dinosaurem
Zábavná akce pro děti.

Na dětském dni s dinosaurem v Sadech Bedřicha Smetany budeme narážet na tyto pravěké tvory na každém kroku. Děti bude na pódiu bavit pohádkový dinosaurus Barney, mezi záplavou skákacích hradů bude obrovská nafukovací atrakce Jurský park. A hlavně vás čeká speciální dinosauří překvapení!

01/06/2019 více
cesta_do_stredoveku.jpg
Cesta do středověku
Odpoledne pro rodiče s dětmi

Připraveny jsou pro Vás středověké souboje, taneční a sportovní vystoupení, soutěže a kreativní dílna, atrakce a skákací hrady, malování na obličej, diskotéka, překvapení na závěr.

01/06/2019 více
sokol_hry_deti.jpg
Frýdlantské sportovní hry
Tradiční akce

Od 1.6. do 15.6. se můžete těšit na spoustu zajímavých sportovních aktivit, soutěží, turnajů, cvičení a další sportovní klání, jako např. tenis, petanqué, stolní tenis, fotbal, běh a další.

01/-15/06/2019 více
beh_mezi_namestimi.jpg
Běh mezi náměstními
Sportovní akce

Akce je určena široké veřejnosti, od předškolních dětí až po seniory. Startovné se neplatí. Přihlášky se podávají v místě závodu nejpozději 20 minut před startem dané kategorie. Hlavní závod – silniční běh mezi náměstími odstartuje v 11 hodin. Účastníci závodu poběží z místeckého náměstí Svobody na frýdecké Zámecké náměstí a zpět. Trasa je dlouhá 5 000 m.

02/06/2019 více
david_geisser.jpg
Kuchařská show Davida Geissera
Gastronomická akce

Člen švýcarské gardy a osobní kuchař papeže Františka a Benedikta XVI. nám uvaří, povykládá, jak se stal členem, jak se dostal k vaření a vše zajímavé.
Na místě bude možnost zakoupit si jeho Vatikánskou kuchařku, kterou po programu bude zájemcům podepisovat.

05/06/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.