Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
syrove_hody.jpg
Sýrové hody
Gastro akce

Máte rádi kvalitní a poctivé sýry? Tak zavítejte do Beskydského pivovárku, který pro vás připravil sýrové hody - ochutnat můžete jejich sýry, sýrečky i tvarůžky.

24-26/05/2019 více
krakonos.jpg
Dřevěné Pustevny
Festival dřevěných soch

Špičkoví řezbáři tvoří nejen díla pro zkrášlení Pusteven, ale také porovnávají síly při speed-carvingu, což je řezání na čas. Během hodiny musí vyřezat jedno dílo se všemi detaily, které posléze v aukci mohou vydražit a odvézt si jej domů můžou sami návštěvníci.

24-26/05/2019 více
fryda_muser2.jpg
Muser tour
Hudebně taneční talkshow

Je pro vás připravené jedinečné vystoupení mladých talentů, kteří prorazili nejen na internetu a mají zkušenosti s vystupováním v muzikálech a tanečních mistrovstvích.

25/05/2019 více
turistika_tz.jpg
Kunčický pochod „Po stopách partyzánů“
Pěší turistika

Tento pochod navazuje na již tradiční pochody a dálkové běhy, pořádané v Kunčicích p. O. Zkuste se také zapojit, připraveny jsou pro Vás trasy na  - 7 km, 15 km nebo 30 km.

25/05/2019 více
lara_vecerni.jpg
Otevření sezóny
Zahájení lázeňské sezóny v lázních Čeladná

Z bohatého programu vybíráme… Na slovíčko s Albínem Poláškem, Tesání vlastního soudu, Pocta Waldemaru Matuškovi, ABBA CZ – revival a připraven je také odpolední program pro děti.

25/10/2010 více
kc_fno.jpg
O křišťálovém srdci
Nedělní divadélko pro děti

Hrdinka příběhu je dobrosrdečná a milá Alžbětka. Svoji sestru Agátu má ráda a vidí na ní jen to dobré. Chamtivá Agáta ji však stále sekýruje a ponižuje. Naštěstí má Alžbětka dobrého přítele, moudrého Lesního mužíčka Otakárka, který jí radí a pomáhá. A tak se z bojácné Alžbětky stává statečné děvče, které nepodléhá zlu a vítězí.

26/05/2019 více
cechomor.jpg
Čechomor Kooperativa Tour
Hudební koncert

Čechomor je svitavsko-pražská hudební skupina hrající české, moravské, slezské a slovenské lidové písně. Hosté: Martina Pártlová a Kumpanovi muzikanti.

28/05/2019 více
andele_v_srdci.jpg
Andělé v mém srdci
Léčivé divadlo Gabriely Fillipi

Skutečné příběhy žen, které od dětství komunikují s anděly a duchy zemřelých. Skrze jejich dar můžeme nahlédnout do světa, který nás obklopuje, ale většině je neviditelný. Příběh, který se dotkne Vašich srdcí, prostřednictvím emocionální cesty otevírá lidská srdce a vede k transformaci vědomí. Anděly se to při představení jen hemží - i když jsou většině lidem zatím neviditelní…

29/05/2019 více
objektiv.jpg
Beskydy objektivem
Fotokurz

Chceš se dozvědět více o fotografování? Naučit se vychytávky od profesionálního fotografa? Tak neváhej, polap svůj foťák a přijď s námi fotit. Mini fotokurzem provede Jan Bajnar, jehož fotografie se dostala až do světověznámého časopisu National Geographic.

01/06/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.