Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fm_na_kole4.jpg
Frýdek≈Místek na kole
Zahájení cyklosezóny

Oblíbená sportovní akce Frýdek-Místek na kole je určena všem, kteří mají rádi cyklistiku, pohyb a zdravý životní styl. Zasvětíme tě do zásad bezpečného chování v provozu a naučíme tě základům první pomoci. Nezapomínáme ani na ty nejmenší, kteří poměří rychlost na svých
odrážedlech a minikolech.

04/05/2019 více
letadlo.jpg
Rytíří nebes
Oslavy 74. výročí ukončení 2. světové války

Rytíři nebes ovládnou nebe nad Areálem U Medvěda, na zemi pak vojenská technika s premiérovou přehlídkou v podobě tanku T-72.

04/05/2019 více
prasiva.jpg
Z Nového Zélandu na Prašivou na kole
Promítá cestovatelské duo Daška a Kuba

Jejich bikepackingnová cesta je z Nového Zélandu zavedla přes Jihovýchodní Asii do Himálaje, Pamíru a pohoří Tian Šan, aby se přes Skandinávii projeli až do jejich nejmilejších hor, do Beskyd.

04/05/2019 více
zus.jpg
Operetní recitál
Koncert ke státnímu svátku

Uslyšíte krásné operní árie a dueta v podání Veroniky Kaiserové a Inky Kořínkové. Obě mladé pěvkyně na sebe upozornily v pěveckých soutěžích a patří k výrazním operním talentům mladé pěvecké generace. Uslyšíte krásné rozdílné hlasy - koloraturní soprán a barevný alt - ve vybraných sólových áriích a v operních duetech. Klavírní doprovod Marie Lexová.

06/05/2019 více
beskydy_krajina.jpg
Poděkuj horám
Hromadný  jarní úklid Beskyd

Dobrovolníci, kteří se dostaví na sběrná místa dostanou černé a žluté pytle. Trasu úklidu si mohou zvolit libovolnou. Naplněné pytle pak mohou vrátit na libovolném sběrném místě. Dobrovolníci budou přímo na sběrném místě odměněni milým a praktickým dárkem.

08/05/2019 více
ciste_beskydy.jpg
Afterparty Poděkuj horám
Poděkování dobrovolníkům, kteří pomohli při úklidu Beskyd

Na dopolední úklid navazuje Afterparty, která se uskuteční v areálu koupaliště Sluníčko na Ostravici. Odměnou pro všechny dobrovolníky bude atraktivní program se vstupným zdarma. Součástí odpoledne bude tradiční tombola o hodnotné ceny a také další soutěže.

08/05/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.