Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
balteni_linky.jpg
Baletní linky
Výstava fotografií

Výstava velkoformátových fotografií Jiřího Kuhna, tentokrát věnovaná baletnímu umění. Fotografovi se dostalo mimořádné cti pracovat se třemi špičkovými tanečníky, slečnou Barborou Šulcovou, Sergiem Mendezem Romerou a Jakubem Zímou.

08/04/-26/5/2019 více
velorex.jpg
Auto – moto – burza
Tradiční burza

Veterán klub Baška pořádá auto moto veterán burzu. Přijeďte prodat a nakoupit vše s veteránskou tématikou, starožitnosti, nářadí, military a sběratelství. Přijeďte prodat vše, co nepotřebujete, co v garáži překáží a koupit to potřebné.

20/04/2019 více
pani_v_kroji.jpg
Vítání jara na Opálené
S folklórním programem

Tradiční jarní setkání všech, kteří přírodu rádi mají. Za cinkotu zvonečků proběhne přivítání oveček na pastvě, slavnostní otevření Barborčiny studánky, vystoupení folklórního souboru a spousta zábavy a dobrého jídla.

21/04/2019 více
smrk_hora.jpg
Velikonoční přechod Smrku
Pěší turistika

45. Velikonoční přechod Smrku. Pěší individuální turistika na 15 - 25 km, dle zvolené trasy. Cíl na vrcholu hory Smrk mezi 9-12 hodinou.

22/04/2019 více
sedadla_v_divadle.jpg
Velké lásky v malém hotelu
Divadlo Háta

Bláznivá komedie vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuje spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát… Hrají: L. Vaculík, M. Bočanová, A. Gondíková, M. Vašinka aj.

24/04/2019 více
fm_na_kole3.jpg
Frýdek≈Místek na kole
Přijeď s námi přivítat novou cyklosezónu.

Oblíbená sportovní akce Frýdek-Místek na kole je určena všem, kteří mají rádi cyklistiku, pohyb a zdravý životní styl. Čeká tě 4,5 kilometrový okruh okolo přehrady Olešná, na kterém ti představíme zábavnou formou Moravskoslezský kraj ze světa cyklistiky, zasvětíme tě do zásad bezpečného chování v provozu a naučíme tě základům první pomoci.

04/05/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.