Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
mozkovy_jogging.jpg
Mozkový jogging
Workshop trénování mozku a paměti

Celostátní akce v Národním týdnu trénování paměti proběhne také ve frýdlantské knihovně, kde proběhne workshop trénování mozku i paměti, a ukázka technik pamatování.      

14/3/2019 více
legiovlak.jpg
LEGIOVLAK
Unikátní expozice replik legionářských vagónů

Českem křižuje věrná replika legionářského vlaku z let 1918–1920. Nenechte si ho ujet z nádraží Českých drah ve Frýdlantu n. O. Legiovlak pomáhá oživit povědomí o čs. legiích, jejich zásluhách na vzniku Československa a posiluje národní hrdost.

15-17/3/2019 více
czajankova.jpg
Boj o Czajankova kasárna
Připomeňte si historii města Frýdku≈Místku

16. březen bude jedinečnou příležitostí si připomenout toto významné výročí a dozvědět se něco více o místní historii poloviny 20. století zážitkovým způsobem. Příležitost prožít si dobové reálie bude ve Faunaparku také při komentované přehlídce výstroje, na výstavě vojenské techniky a v dobovém armádním táboře.

16/3/2019 více
zabijacka.jpg
Pivovarská zabíjačka
Gastroakce

Můžete se těšit na výklad řezníka. Vše vám vysvětlí, ukáže výrobu jitrnic, jelit, tlačenky apod., a také můžete ochutnat čerstvé tradiční zabíjačkové pochoutky.

16/3/2019 více
kniha.jpg
Beseda s Alenou Mornštajnovou
Čtení z jejích knih

Spisovatelka debutovala v r. 2013 románem Slepá mapa, který se dostal do užší nominace na Cenu Česká kniha 2014. Její druhý román Hotýlek vyšel v r. 2015 a v únoru 2017 představila svou třetí knihu Hana.

19/3/2019 více
chata_prasiva.jpg
Z Čech až pod Střechu světa
Promítá sportovec Radek Chrobák

Ve Frýdku-Místku se postavil s palcem nahoru na znamení, že stopuje. Přes Moskvu a Transsibiřskou magistrálu se dostal až k Bajkalu. Dál odstopoval ještě asi 1 000 km do Číny, kde navštívil takové lahůdky jako Peking, Velkou Čínskou zeď či Terrakotovu armádu. Po přeletu do Nepálu zakončil svůj výlet přespáním v základním táboře Mt. Everest u japonské výpravy.

20/3/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.