Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
masopust.jpg
Hodoňovický masopust
Tradiční masopustní veselí

Masopustní průvod vyrazí od Fagelly. Před hostincem U Čendy bude pochována basa Filoménka, v sále hostince pak nastane masopustní veselí. Vystoupí Frýdlantská chasa s muzičkou a zahraje cimbálová muzika Portáši.

2/3/2019 více
masopust_fm_2017.jpg
Masopustní jarmark
Na náměstí Svobody

Masopust je svátek bujarý, ve znamení hodování, tanečních zábav, zabíjaček a svateb. Prastarý svátek „Masopust“ začíná už svátkem Tří králů a pokračuje až do Popeleční středy, kterou začíná 40denní půst před Velikonocemi. A letos se na masopustní veselí nezapomene ani ve Frýdku-Místku!

2/3/2019 více
malajsie.jpg
Cesty k přírodním národům
Promítá dobrodruh Milan Daněk

Je v pořádku cestovat za exotikou tzv. „přírodních národů“? Proč je nutné, aby některé oblasti zůstaly tabu? Co všechno k takovému rozhodnutí potřebujete znát? Dozvíte se zkušeností z výprav do geograficky izolovaných oblastí Nové Guineje, Bornea, Malajsie, Amazonie a Andamanských ostrovů.

2/3/2019 více
masopust_2.jpg
Masopust 2019
Průvod masek a tradiční masopustní veselí

Co se bude dít: Průvod tradičních i netradičních masek - Návštěvy hostitelských domů - Masopustní veselí na náměstí - Veřejný soud a pochování basy - Raut pro všechny dobré lidi - Prodej masa a drobného občerstvení  ... a to všechno za doprovodu cimbálové muziky Portáši.

3/3/2019 více
bali.jpg
Ostrov Bali – můj druhý domov
Diashow Jiřího Kolbaby

Navštívíte chrámy, domácnosti, rybářské vesnice, hory, jezera i okolní ostrovy. Čeká nás návštěva ojedinělého místa plného krásných lidí s bohatým duchovním životem, ostrova, který nemá na této planetě obdoby.

4/3/2019 více
deskove_hry.jpg
Týden deskový her
Hry pro všechny věkové kategorie

K dispozici je přes 20 různých deskových her, např. Ubongo, Scrabble, Osadníci z Katanu, Tučnáci na ledu, Dobble, Svět v kostce, Bang!, Jenga a další. Celý týden bude moci kdokoliv přijít, aniž by měl průkazku do knihovny a hry si přímo v knihovně zahrát.

4-8/3/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.