Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
zamek.jpg
Společenský život hmyzu
Výstava v Muzeu Beskyd

Prostřednictvím textů, fotografií, trojrozměrných exponátů a filmů přibližuje výstava známá i méně známá fakta zejména ze života eusociálního hmyzu, jejichž nejznámějšími představiteli jsou termiti, vosy, mravenci a některé druhy včel.

do 24/2/2019 více
turzovka.jpg
Proměny času – Turzovka
Výstava

Výstava je věnovaná padesátileté historii města Turzovka. Prostřednictvím písemností a dobových i současných fotografií můžete na 14 panelech sledovat cestu, kterou Turzovka prošla od roku 1968 do dnešních dnů.

do 3/2/2019 více
stoun.jpg
Mandrage
Koncert ve Stounu

Plzeňská kapela Mandrage se chystá po dlouhé době zpět do klubů. Turné by po několika letech mělo ukázat kapelu "nahou", tedy bez velkých světel a efektů.

1/2/2019 více
knihovnictvi.jpg
Dobové knihovnictví
Výstava prvorepublikového knihovnictví

Unikátní výstava, která představí na základě dobových materiálů významné osobnosti z oblasti knihovnictví v moravskoslezském regionu z období první republiky a seznámí návštěvníky s provozem knihoven a dalšími zajímavostmi z knihovnictví.

do 26/2/2019 více
logo_visitfm.jpg
Swap! Swap! Slow beshion!
Přednáška módní stylistky

Zažijte skvělý a již tradiční SWAP a oživte svůj šatník! Připravili jsme pro Vás překvapení - poutavou přednášku módní stylistky a propagátorky pomalé módy - NATÁLIE BERNARD. Co znamená pomalá a udržitelná móda, tzv. "slow fashion", proč stojí za to přemýšlet, jaký má smysl, ale také například individuální módní styly ...

2/2/2019 více
wedze_jizda_decathlon.jpg
Víkendová WED'ZE jízda
Testování lyží a snowboardů

Přijeďte si vyzkoušet, některý z nových modelů značky WED'ZE. Testování je ZDARMA a těšit se na Vás bude Wed'ze tým. Sněhové podmínky by tentokrát měly být ideální!  

2-3/2/2019 více

 

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.