Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
ledove_sochy.jpg
Ledové sochy
Festival ledových soch na Pustevnách

Pustevny se tradičně v lednu stávají centrem ledové pohádky. Kromě tematicky zaměřených soch, vytesaných z ledu zručnými sochaři, na Vás po dobu těchto lednových víkendů čeká doprovodný program a tradiční jarmark. Výstava je pro veřejnost dostupná i ve všední dny.

do 27/1/2019 více
turzovka.jpg
Proměny času – Turzovka
Výstava

Výstava je věnovaná padesátileté historii města Turzovka. Prostřednictvím písemností a dobových i současných fotografií můžete na 14 panelech sledovat cestu, kterou Turzovka prošla od roku 1968 do dnešních dnů.

do 31/1/2019 více
tancirna_fno.jpg
Beskydský ples
VI. Reprezentační ples města Frýdlantu n. O.

Využijte možnosti zakoupit poslední vstupenky na tento ples … k tanci i poslechu bude hrát Alfa Orchestra, moderátor a hlavní hvězda večera Vladimír Hron.

26/1/2019 více
bila.jpg
Ski test Sporten a Nanosilver
Víkend plný testování lyží  a oblečení

Více než 100 párů lyží a snowboardů aktuální kolekce 2018/19 značky Sporten si můžete otestovat o tomto víkendu na Bílé. Ukázkový stánek zde bude mít také značka Nanosilver se svým oblečením a doplňky.

26-27/1/2019 více
lh24.jpg
LH 24
Extrémné závod

Jeden z nejtěžších tuzemských závodů v náročných zimních podmínkách se uskuteční pouhých 15 km od Frýdku-Místku. 11,5 km dlouhá trasa po svazích nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd Lysé hory má převýšení 764 m a je možné ji absolvovat až 14 krát. Tak kolikrát se to povede letos? Limit je pro všechny stejný: 24 hodin.

26-27/1/2019 více
masopustni_jarmark.jpg
TIP - poznačte si do kalendáře
Masopustní jarmark

Masopust je svátek bujarý, ve znamení hodování, tanečních zábav, zabíjaček a svateb.  Prastarý svátek „Masopust“ začíná už svátkem Tří králů a pokračuje až do Popeleční středy, kterou začíná 40denní půst před Velikonocemi. A letos se na masopustní veselí nezapomene ani ve Frýdku-Místku!

2/3/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.