Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
souzneni.jpg
Festival Souznění
Navštivte tradiční festival ve Frýdku-Místku

Již dvacet let přináší festival Souznění přehlídku adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel. Festival se koná ve svátečním předvánočním čase na několika místech Moravskoslezského kraje.

13/12/2018 více
radegast_nocni.jpg
Hořký pivovar za svitu baterek
Pivovar Radegast v Nošovicích

Zažij večerní prohlídku pivovaru a Radegastovu školu čepování piva. Cena: 199 Kč/os. Nutná rezervace na telefonním čísle 558 602 566 nebo exkurze@radegast.cz. Navíc se můžete těšit na dárek pro každého dospělého: 4pack piva Radegast!

13/12/2018 více
barta.jpg
Adventní koncert Václav Noid Bárta
V evangelickém kostele ve Frýdku

Svým talentem vás Václav Noid Bárta „uhrane“ 14. prosince v Evangelickém kostele na Husově ulici ve Frýdku-Místku. I letos se do programu zapojí děti z dětského domova Na hrázi a DFS Valášek z Kozlovic.

14/12/2018 více
souzneni2018.jpg
Festival Souznění
Kozlovice

Souznění se koná v předvánočním čase na několika místech Moravskoslezského kraje. Bohatý program napříč žánry, ale také doprovodné výstavy, umělecká řemesla, ochutnávka domácí i zahraniční gastronomie. Součástí i je oblíbený Vánoční jarmark v Kozlovicích se zvykoslovným programem a nabídkou regionálních specialit.

15/12/2018 více
exhibice_pingpong.jpg
Vánoční exhibice ve stolním tenise
Milana Orlowského a Jindry Panského

Sportovní příznivci mají možnost zhlédnout vánoční exhibici ve stolním tenise spojenou s autogramiádou a dalším doprovodným programem.

15/12/2018 více
vanocni_koncert_fno.jpg
Vánoční ohlédnutí
Koncert Dechového orchestru

Přijďte se vánočně naladit poslechem vánočních písní a koled na jubilejní 30. Vánoční koncert Frýdlantského hudebního spolku.

15/12/2018 více
langerova_web.jpg
Aneta Langerová
Koncert s kapelou a smyčcovým triem

Aneta Langerová je osobitá česká zpěvačka a hudebnice. Záhy po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar se stala jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček. Být interpretkou jí ale nestačilo. Ve snaze o ryzí autenticitu se vydala na cestu k psaní vlastních písní.

16/12/2018 více
rybovka.jpg
Rybova mše vánoční
Zpříjemněte si adventní čas

Jméno jednoho z nejvýznamnějších představitelů české kantorské hudby přelomu 18. a 19. století Jakuba (Šimona) Jana Ryby je všeobecně trvale spojováno především s duchovními kompozicemi určenými pro vánoční období, z nichž tzv. Česká mše vánoční „Hej, mistře“ z roku 1796 zajistila svému tvůrci věhlas nejen po celé Evropě, ale stala se trvalou součástí vánočních svátků i v zámořských zemích.

18/12/2018 více
chata_prasiva_zima.jpg
Lopraisův sen o Dakaru
Promítají Karel Loprais a Jaroslav Jindra

Šestinásobný vítěz Rallye Dakar v kategorii kamiónů a spolu s ním reportér ČT, se vydávají v rámci 40. jubilea legendárního závodu Rallye Paříž - Dakar znovu na trať a to jako výletníci. Přijďte si poslechnout ojedinělé povídání a nakoukněte pod pokličku legendárních Tatrovek .

19/12/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.