Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány

 

zamek.jpg
Výstava v Muzeu Beskyd
Z Frýdku do celého světa. Příběhy rodu Landsbergerů

Členové rodiny Landsbergerů zasáhli v mnoha ohledech do dějin města, a to jak po stránce architektonické (např. výstavba nových budov), tak třeba kulturní či společenské. Osud pak mnohé z nich pod různými záminkami zavál do různých koutů světa.

do 13/1/2019 více
radegast_nocni.jpg
Hořký pivovar za svitu baterek
Pivovar Nošovice

Zažij večerní prohlídku pivovaru a Radegastovu školu čepování piva. Pro plnoleté je připraven dárek v podobě 4packu piva Radegast. Cena je 199 Kč a je nutná rezervace.

6/12/2018 více
jazzova_mse.jpg
Jazzová adventní mše
V kostele sv. Jana a Pavla

Frýdecko-místecké hudební těleso BIG BLAST! BAND vás zve na benefiční koncert "Adventní jazzová mše". Uskuteční se ve farním kostele sv. Jana a Pavla v Místku od 19 hodin. Vstupné je dobrovolné, výtěžek bude věnován Charitě.

7/12/2018 více
klondyke.jpg
Zimní táboření na Klondyke
52. ročník zimní akce

Zimní táboření Klondyke se uskuteční v obci Morávka, na vrchu Lípí, poblíž chaty na Kotaři. Pěší turistika a lyžařská turistika na 15 km. Oficiální zahájení v sobotu 8.12.ve 12:00 hod. na tábořišti v Lípí.

7-9/12/2018 více
vanocni_pruvodce.jpg
Zažij příběh Vánoc
Zpříjemněte si adventní čas

Vydejte se s Turistickým informačním centrem Frýdek≈Místek za příběhem Vánoc, díky kterému si připomenete vánoční zvyky a tradice a nasajete tu pravou vánoční atmosféru s historikem Petrem Juřákem.

11/12/2018 více
fno_zus.jpg
Vánoční benefiční koncert pro EDU
Na operaci 6-ti letého chlapce Edy

Eda je veselý a statečný klučina. Málokdo by poznal, co mu komplikuje život oproti kamarádům jeho věku. Díky rehabilitacím a úsilí rodiny dnes nejen chodí, ale i běhá. Nyní je nutná operace, kterou nehradí pojišťovna … V průběhu večera bude probíhat prodej autorských prací žáků ZUŠ. Výtěžek je určen na operaci.

11 a 13/12/2018 více
fno_cesko_zpiva_koledy.jpg
Celé Česko zpívá koledy
Společné zpívání u vánočního stromu

Co by byly Vánoce bez vánočních koled? Přijďte se s námi naladit na Štědrý večer a zazpívejte si krásné koledy. Vystoupí sólistka plzeňského divadla Ivana Klimentová, písničkář Pavel Býma a moderní pěvecký sbor Fusion. Uvidíte také Živý betlém v podání ochotnického spolku Kozlovice.

12/12/2018 více
yvetta.jpg
Adventní koncert v Čeladné
Vystupuje Yvetta  Blanarovičová

I přesto, že se herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová dostala do povědomí českého národa až rolí roztomilého čertíka z pohádky Princezna ze mlýna, má na kontě nejen prestižní divadelní cenu Thálie, ale mnohá další ocenění. Přijďte se sami přesvědčit o jejich hudebních kvalitách.

12/12/2012 více
souzneni.jpg
Festival Souznění
Mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel

Již dvacet let přináší festival Souznění přehlídku adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel. Festival se koná ve svátečním předvánočním čase na několika místech Moravskoslezského kraje. Festival otevře ve čtvrtek 13. prosince slavnostní koncert v kostele sv. Jana a Pavla ve Frýdku-Místku.

13-16/12/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.