Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fno_kulturni_centrum.jpg
Pěvecký sbor Chorus Ostrava
Hudební pořad

Ostravský pěvecký sbor, který koncertoval v mnoha zemích Evropy, se vloni také jako jediný evropský soubor zúčastnil soutěžního festivalu v Singapuru, kde získal zlaté pásmo ve všech třech kategoriích, ve kterých soutěžil, a získal speciální cenu za nejlepší provedení soutěžní písně.

29/11/2018 více
fno_rozsviceni_stromecku.jpg
Adventní trh
… a rozsvěcování vánočního stromu

Přijďte nasát vánoční atmostéru na již tradiční adventní jarmark, kde je připraveno kulturně společenské odpoledne, na kterém třeba i nakoupíte drobné dárky pod stromeček. Jako hlavní host večera vystoupí populární zpěvák Petr Kolář. 

30/11/2018 více
vanoce_namesti.jpg
Rozsvěcování vánočního stromu
Zahájení adventních trhů

Pojďte společně rozsvítit vánoční strom a vánoční výzdobu ve městě! Slavnostní zahájení programu Adventního městečka. Těšit se můžete na koledy v podání Ostravičky, písně Reného Součka v doprovdu Marka Hlosty a Petra Pinkase a po rozsvícení vánočního stromu zazpívá držitel Ceny Anděl David Stypka se svou kapelou Bandjeez.

30/11/2018 více
snow_film_fest.jpg
Snow Film Fest
Zimní cestovatelské a sportovní filmy

Zažij dobrodružství na plátně kina! Každý rok přináší Snow Film Fest do více než 200 českých a slovenských měst ty nejlepší zimní cestovatelské a sportovní filmy z celého světa i z domácí produkce.

30/11/2018 více
ondrasek.jpg
De Tempore adventuali aneb O čase adventním
V kině Petra Bezruče

Počátek adventu si můžete zpříjemnit návštěvou adventního koncertu Folklorního souboru Ondrášek z Frýdku-Místku, který se koná v sobotu 1. 12. 2018. Krok za krokem budou diváci spolu s tanečníky na pódiu procházet časem adventním počínaje svatým Ondřejem až k narození Ježíška.

1/12/2018 více
hukvaldy2.jpg
Ondřejská pouť
Hrad Hukvaldy

Tradiční Pouť na hradě Hukvaldy k uctění památky sv. Ondřeje. O program se postará dechová kapela z Fryčovic, Lašská divadelní a koncertní společnost Gigula, proběhne pásmo adventní a lidové poezie koled "Vanoce, vanoce, skorem-li budětě".

2/12/2018 více
fno_kc.jpg
Andělské hrátky s Mikulášem
Mikulášská nadílka

Nalaďte vánočně sebe i své děti při představení s Jiřím Hadašem, kde dostanou také všechny děti sladkou mikulášskou nadílku.

2/12/2018 více
fragile.jpg
Koncert vokální skupiny Fragile
Zpívají slovenské populární osobnosti

Osmičlenná skupina složená ze slovenských populárních osobností, známých z televizních seriálů, muzikálových produkcí a televizních show, je stylově podobná české čtveřici „Čtyřtet“. Kompozice skladeb je založena čistě na hlasovém podání. V repertoáru má skladby interpretů jakými jsou Tina Turner, Sting, Norah Jones, Billy Joel, a představení jsou plna nejen kvalitní hudby, ale i vtipu a humoru.

5/12/2018 více
barta.jpg
Adventní koncert
Václav Noid Bárta

Svým talentem vás Václav Noid Bárta „uhrane“ 14. prosince v Evangelickém kostele na Husově ulici ve Frýdku-Místku. I letos se do programu zapojí děti z dětského domova Na hrázi a DFS Valášek z Kozlovic.

14/12/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.