Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
o_lidech.jpg
O lidech v Beskydech III.
Křest knihy o Beskydech

Světlo světa spatří třetí kniha z řady „O lidech v Beskydech“ a o pozoruhodných památkách a přírodních zajímavostech. Křest knihy je vlastně setkání spoluautorů knihy a příznivců Beskyd.

24/11/2018 více
elektroswing.jpg
Elektroswing je zpět
V Národním domě ve Frýdku≈Místku

Pojďte společně opět rozproudit krev v žilách a perfektně si užít swingově naladěnou atmosféru. Čeká vás maximálně nabitý program, který vás zvedne ze židlí a nenechá chladnými. Nezapomeňte vyladit své outfity! Dress code je povinností, bez kterého by to nebylo ono!

24/11/2018 více
fno_zahradkari_vanoce.jpg
Vánoční výstava zahrádkářů „Advent 2018“
Zahrádkáři a Město Frýdlant Vás zvou na výstavu betlémů

Přijďte si prohlédnout více než dvě desítky betlémů. Najdete spoustu námětů, jak prožít radostný advent. Uvidíte adventní vazbu, keramiku, cukroví, svíčky a ochutnáte bohaté domácí občerstvení.

24-25/11/2018 více
plasticevskij.jpg
Variation of statics | Těatr Plastičeskij
Netradiční zážitek v kině Vlast

Soubor ruského mužského pohybového divadla předvádí v inscenaci akrobatické prvky i plavné figury. V choreografii souboru se snoubí svobodný pohyb, hledání sebe sama i střet s jinou lidskou osobností.

24/11/2018 více
vandraci.jpg
Vandráci/Vagamundos ve Frýdku-Místku
Povídání o putování po střední Americe

Herci Pavel Liška, Honza Révai a režisér Hynek Bernard – tři měsíce vandrovali po střední Americe. Nejdřív byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, vandrovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko. Vybavili se kamerami, foťáky a dronem. Chtěli poznat místní kulturu, indiánské legendy a zažít i nečekané.

24/11/2018 více
blanarovicova.jpg
Adventní koncert Yvetta Blanarovičová
Zavítejte do farního kostela na Čeladné

I přesto, že se herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová dostala do povědomí českého národa až rolí roztomilého čertíka z pohádky režiséra Zdeňka Trošky Princezna ze mlýna, má na kontě nejen prestižní divadelní cenu Thálie, ale mnohá další ocenění. Přijďte se sami přesvědčit o jejich hudebních kvalitách.

12/12/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.