Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
lampionovy_pruvod.jpg
Velký lampiónový průvod
Již čtvrtým rokem se projděte Frýdkem≈Místkem

Tradičně se vychází z Frýdku, stezkou kolem Morávky a Ostravice až na Místecké náměstí. Vezměte s sebou své ratolesti, rodinu, blízké, známé i kamarády a prozáříte Frýdek≈Místek svými lampióny, nazdobenými kočárky a dalšími ozdobami.

16/11/2018 více
vanocni_jarmark_hukvaldy.jpg
Vánoční jarmark pro dobrou věc
Zažijte atmosféru lašských Vánoc

Přichystány budou stánky s rukodělným zbožím, chutné občerstvení i voňavý svařák. Pro děti bude u Roubenky otevřená tvořivá dílna. Program doplní hudba kapel ŘEHOLE a PPL akustic s partou Mikuláše, Čerta a Anděla.

17/11/2018 více
beskydsky_slavik.jpg
Beskydský slavík 2019
Finále pěvecké soutěže

Přijďte podpořit finalisty místní pěvecké soutěže tuto sobotu do Nové scény Vlast. Uvidíte skvělá hudební čísla a to nejen soutěžících!

17/11/2018 více
bitva_o_fno.jpg
Bitva o Frýdlant
Tradiční galavečer v thajském boxu

Zveme příznivce bojových sportů do frýdlantského Kulturního centra. Na turnaji v thajském boxu a K1 se představí domácí borci proti zápasníkům z Polska, Maďarska a Slovenska.

17/11/2018 více
certi_z_rakouska.jpg
Čerti z Rakouska
Pekelníci navštíví poprvé Frýdlant nad Ostravicí!

Povídá se, že zde žije několik zlobivých dětí. Český čert už na to nestačí, tak si na pomoc zavolal ta nejošklivější stvoření v Evropě - RAKOUSKÉ ČERTY! Dorazí hned několik čertů, které znáte z Rakouských průvodů a potrestají hříšníky za jejich činy! Kdo se rád bojí u toho nesmí chybět.

18/11/2018 více
vanocni_frydek.jpg
Zažij příběh Vánoc
Ve Frýdku≈Místku

Věděli jste, že se původně stromeček zavěšoval vzhůru nohama, že Vánoce symbolizují tři barvy – zelená, červená a zlatá nebo že se vznik vánočních koled datuje do 13. století? Toto a ještě mnohem více se dozvíte na vánočně laděné prohlídce města s historikem Petrem Juřákem.

11/12/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.