Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fno_kulturni_centrum.jpg
100 let Československa
a 70 let města Frýdlantu n. O.

Výstava připomíná události, které nás naším společným stoletím provázely a inspiruje osobnostmi, které svým myšlením posouvaly náš národ kupředu.

do 30/11/2018 více
stoun.jpg
Jakub Děkan & band
Poprvé v klubu Stoun

Mladý talentovaný zpěvák si získal své posluchače díky hitům, které znáte z rádia. Vyrazte do Stounu již tento pátek! Vstupenky v předprodeji v TIC Frýdek, Místek i Frýdlant n. O.

2/11/2018 více
hornicka_desitka_2016.jpg
Hornická 10
Tradiční běžecký závod

Nejpopulárnější silniční běžecký závod ve Frýdku-Místku s 33 letou historií se uskuteční první listopadovou sobotu. Přijďte si zaběhat nebo i jen podpořit závodníky!

3/11/2018 více
chata_prasiva.jpg
Rakouské cyklostezky
Promítá cestovatel a chatař Martin Stiller

Projedete se po legendární cyklostezce Alpe Adria, zavítáte do přírodního skvostu Solná Komora a dozvíte se spousty cenných rad a zkušeností. Rakousko je ráj pro všechny cykloturisty bez rozdílu věku, pohlaví či fyzické kondice. Každý si najde totiž tu svoji cyklostezku...

3/11/2018 více
czendlik.jpg
Postel - hospoda - kostel
Talk show Zbigniewa Czendlika s autogramiádou

Kněz, který boří představy o tom, jak by měl vypadat farář. Rád hraje fotbal, golf, ale potkat ho můžete s cigaretou u piva. Jak on sám řekl, není nic, co by farářům zakazovalo vést takový život. Obsahem talk show je vyprávění příběhů ze Zibiho osobního i kněžského života podané humorem jemu vlastním.

5/11/2018 více
bazilika_frdek_01.jpg
Pěvecký sextet Kovcheg z Ruska
Mezinárodní festival slovanské hudby

Zahajovací koncert festivalu představí emeritní pěvecké těleso z Petrohradu s repertoárem ruských písní a pravoslavných chorálů s těmi nejhlubšími profondními basy. Vstupenky zakoupíte v TIC Místek.

6/11/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.