Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
rusko.jpg
Z Ruska na Sumatru
Přednáška Milana Jeglíka

Čeští a slovenští ochránci přírody se vypravili do ruských národních parků za zkušenostmi se záchranou zubrů evropských. Kromě krásné ruské divočiny zde poznali i ruský venkov. Součástí večera bude promítání filmu Cesta Green & Blue, který vás seznámí s česko-slovensko-indonéskými projekty na ochranu deštného pralesa a oceánu na Sumatře.

25/10/2018 více
neprodejne_manzelky.jpg
(Ne)prodejné manželky
Divadelní představení amatérského divadla Devítka

Dvojice provinčních anglických obchodníků se chystá prodat svoji autodopravu zahraničním zájemcům. Ti si pro oživení obchodního jednání přejí i placenou dámskou společnost. Co se ale stane, když se v hotelovém apartmá nečekaně objeví i manželky obchodníků a kupující tyto dámy považují za objednané luxusní prostitutky?

26/10/2018 více
bez_opony.jpg
Festival Bez opony
Divadelně hudební festival Bez opony

Na festival zavítejte do areálu ředitelství Slezanu v sobotu 27. 10. 2018. Je připraven zajímavý program, kde si každý přijde na své. Vstupné je 160 Kč.

27/10/2018 více
symfonicky.jpg
Koncert ke 100. výročí republiky
Symfonický orchestr v Národním domě

Program tradičního podzimního koncertu místního symfonického orchestru a jeho hostů bude letos věnován 100. výročí republiky. V průběhu večera zazní díla nejslavnějších českých skladatelů.

27/10/2018 více
sichta_na_cupku.jpg
½ šichta na Čupku
Turisticko-běžecký závod

Závod 1/2 šichta na Čupku vznikl pro radost všem vyznavačům horských běhů a všem turistům a milovníkům kopců i hor. Jak název závodu vystihuje, věnujete tomuto kopci úžasné čtyři hodiny radosti z pohybu - prostě klasická půlšichta.

28/10/2018 více
fno_kvarteto.jpg
Wallingerovo smyčcové kvarteto
Koncert ke státnímu svátku

Na programu: Josef Suk: Meditace na středočeský chorál Svatý Václave. Leoš Janáček: smyčcový kvartet č.2 Listy důvěrné. Gideon Klein: Duo pro housle a cello. Antonín Dvořák: Cypřiše. Pavel Wallinger - první housle, Jan Vašta - druhé housle, Miroslav Kovář - viola a Jan Škrdlík - violoncello.

29/10/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.