Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
beskydsky_slavik.jpg
Beskydský slavík 2018
Casting v Carbonu

Zazpívej před porotou, postup mezi 10 nejlepších zpěváků a staň se 17. 11. v Nové Scéně Vlast ve Frýdku-Místku vítězem soutěže! Soutěž je určena pro mládež ve věku 13-23 let. Hlavní cena je natočení profesionálního videoklipu a roční předplatné v Pop academy. Veškeré žánry, hudební nástroje či jazyky písniček jsou čistě na vás!

19/10/2018 více
frydecky_hrbitov.jpg
Tajemství frýdeckého hřbitova
Poslední podzimní prohlídka

Na frýdeckém hřbitově je pochováno několik osobností, které zasáhly do kulturního, společenského a ekonomického života Frýdku a Místku. V průběhu prohlídky navštívíme místa, kde jsou pohřbeni a rovněž si o nich povyprávíme.

20/10/2018 více
hukvaldy6.jpg
Po zarostlém chodníčku – spadaným listím
Pěší turistika

Klub českých turistů v Hukvaldech pořádá pochod Po zarostlém chodníčku, který patří k tradičním akcím tohoto klubu. Pěší turistika na 15 km s hromadným startem začíná v 9:30 hod. Do cíle je nutné dojít do 14:00 hod.

20/10/2018 více
veverka_terka.jpg
O perníkové chaloupce s myškou Klárkou a veverkou Terkou
Divadélko pro děti

Divadelní společnost ENTENTÝKY uvádí netradiční pohádku O perníkové chaloupce, v podání Veverky Terky a Myšky Klárky, které nejen pobaví vaše děti, ale také je naučí spoustu důležitých věcí.

20/10/2018 více
randeni_po_tricitce_pl.jpg
Randění po třicítce
Účinkuje amatérské divadlo U Lípy

Hledáte životního partnera? Přijďte se inspirovat do divadla na Huťařství, kde se svou autorskou hrou přijedou ochotníci z divadla U Lípy, kteří vtipným pohledem poukáží na záludnost hledání životního partnera přes internet.

20/10/2018 více
svetaci.jpg
Světáci
Muzikálová komedie

Tří fasádníci pracují v Praze, v městě plném bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru, se rozhodnou vzdělat ve společenském chování u zkušeného profesora tance a společenské výchovy. Zdá se, že vše probíhá podle plánu. Žádný z nich však netuší, že nakonec natrefili na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam…

22/10/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.