Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kviz_fno.jpg
Kvízový večer
Ověřte si, co si pamatujete ze školních lavic

Přijďte soutěžit a prokázat své znalosti z různých oborů napříč celým lidským věděním. Čeká na Vás hromada zábavy a dovíte se spoustu nových věcí. Ověříte si, jaký máte aktuální přehled, zda-li vám funguje selský rozum a jestli dokážete unést opojnou slávu vítězství.

4/10/2018 více
ryba_na_taliri.jpg
Beskydské farmářské trhy
Ryba na talíři

Součástí trhu budou ukázky přípravy sladkovodních ryb. Zazní informace o jejich skladování, na řadu přijdou i praktické ukázky porcování rybího masa, ale také jeho přípravy na různé způsoby a chybět nebude ani ochutnávka, která bude pro veřejnost zdarma.

4/10/2018 více
letiste_drakiada_fno.jpg
Drakiáda
Tradiční pouštění draků

Zveme všechny na frýdlantské letiště, kde i v letošním roce proběhne tradiční soutěž v pouštění draků. Pro širokou veřejnost bude připraven také doprovodný program … výstava letecké techniky, seskoky parašutistů a dovednostní soutěže pro děti.

6/10/2018 více
textilky.jpg
Po stopách textilek
Ve Frýdku-Místku

Zavítejte na jedinečnou komentovanou prohlídku města. S historikem Petrem Juřákem si projdete známá místa, která jsou spjata s textilním průmyslem, a dozvíte se informace, o kterých jste možná neměli ani tušení! Prohlídka je zcela zdarma a koná se za každého počasí!

6/10/2018 více
akustic.jpg
Acoustic Flowers
Večer známých populárních písní

K.FÉ livré a dámské trio Acoustic Flowers (Veronika, Markéta, Jitka) vás srdečně zvou na hudební večer známých populárních písní v úpravě pro klavír, violoncello a zpěv.

6/10/2018 více
olesna.jpg
Oktoberfest na Olešné
Zábavné odpoledne v Cafe & Restaurant Olešná

Hlavním pivovarem akce je Pivovar Koníček. Bude zde připraveno několik druhů piv, speciály, bohatý hudební program či speciality na grilu. Vstupné je zdarma!

6-7/10/2018 více
iranska_poust.jpg
Irán – očima ženy cestovatelky
Promítá cestovatelka Markéta Kračalíková

Irán jako místo, kde voní vodní dýmky, kde jsou lidé pohostinní a neskutečně vstřícní. Dozvíte se, jak Iránci tráví víkend. Zjistíte, co to je Barbari, žasnete nad krásou Esfahánu, dozvíte se, co nás táhlo do Perského zálivu a poznáte, čím je západní turista pro Iránce.

6/10/2018 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem na Lysou horu

Průvodce seznámí účastníky na celkem 7 zastaveních s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách nacházejícími se na samotném vrcholu Lysé hory. Cestou je pro zájemce připraven vědomostní kvíz.

7/10/2018 více
enkanuatika.jpg
Enkaustika
Malování horkým voskem

Enkaustika - neboli malování horkým voskem. Přijďte si vyzkoušet a namalovat svůj obraz pomocí této techniky, kterou vás provede instruktorka Jana. První obrázek si na zkoušku vytvoříte zdarma a tvořivé nářadíčko Vám bude k dispozici.

7/10/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.