Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
logo_visitfm.jpg
Noc Sokoloven
4. ročník celorepublikové akce

Pro děti i dospělé – společné cvičení, můžete si vyzkoušet nářadí i náčiní, hledání pokladu, sportovní hry a soutěže, stezku odvahy setmělou Sokolovnou s plněním úkolů a další aktivity. Za příznivého počasí posezení u táboráku s opékáním buřtů z vlastních zásob. V průběhu projekce: pohádky, z činnosti Sokola aj.

21/9/2018 více
narodni_dum.jpg
Den Frýdku≈Místku
V zahradě Národního domu

Den Frýdku-Místku je multižánrový festival, na kterém se pobavíte se svými sousedy u hudby, filmu, výstav a dobrého jídla. Přes gastronomii a hudbu poznáme partnerská města Frýdku-Místku.

21-22/9/2018 více
zahradkari_podzimni_vystava.jpg
Plody našich zahrad
Tradiční prodejní výstava zahrádkářů

Vystavovat se bude to nejlepší co se urodilo na zahrádkách - ovoce, zelenina i květiny. Prodej okrasných keřů, sadbového česneku, prostředků na ochranu rostlin aj. K dobré náladě bude v neděli hrát Kotkova muzika.

22-23/9/2018 více
fm_univerzalni.jpg
100 let Frýdku-Místku
Jedinečná prohlídka k výročí republiky

Tato výjimečná komentovaná prohlídka v rámci seriálu Den s průvodcem připomene nejen události, které se odehrávaly ve Frýdku a Místku na přelomu října a listopadu 1918, ale také budovy a místa, kolem nichž před 100 lety lidé chodili a znali je.

22/9/2018 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem

Průvodce seznámí účastníky na celkem 7 zastaveních s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách na samotném vrcholu Lysé hory. Nutná rezervace na tel. 603 264 058.

23/9/2018 více
legiovlak.jpg
Legiovlak ve Frýdku-Místku
Prohlídky také s průvodcem

Návštěvníci budou moci obdivovat historické vlaky, které přepravily v letech 1918-1920 napříč Ruskem desetitisíce čs. legionářů. Ve všech vozech na návštěvníky bude čekat věrná rekonstrukce vybavení, legionáři v dobových stejnokrojích, originální exponáty a několik stovek fotografií na panelech mapujících historii čs. legií.

do 23/9/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.