Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kostel_sv_jan_a_pavla.jpg
Svatováclavský hudební festival
V kostele sv. Jana a Pavla

Český filharmonický sbor Brno se pod vedením Petra Fialy stal jedním z celosvětově nejuznávanějších sborů. Nyní těleso oceňuje jeho precizní práci uvedením koncertu věnovaného právě jeho životnímu jubileu!

13/9/2018 více
burgerfestival_fm.jpg
Burger festival ve Frýdě
Dva dny burgerového šílenství

Těšit se můžete na více než 25 burger specialistů a gastro odborníků. Samozřejmě se nezapomnělo, že k dobrému jídlu patří i dobré pití a tak jsou pro vás připraveny i pivní stany a stánek American drinks!

14-15/9/2018 více
logo_visitfm.jpg
Tradiční auto-moto burza
Prodejní akce

Tradiční a oblíbenou auto-moto burzu pořádá Veterán club Baška. Prodejci nabízejí nejen náhradní díly, které se v dnešní době dají obtížně sehnat, ale i další zboží související s motorismem.

15/9/2018 více
beskydy_objektivem.jpg
Beskydy objektivem
Minikurz fotografování

Zachytit svým fotoaparátem nádhernou přírodu Beskyd a ještě přitom dostat užitečné rady od zkušeného fotografa, je příležitost, která se hned tak neopakuje. Začínající i zkušenější fotografy zasvětí do všech tajů focení profesionální fotograf.

15/9/2018 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem

Průvodce seznámí účastníky na celkem 7 zastaveních s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách na samotném vrcholu Lysé hory. Nutná rezervace na tel. 603 264 058.

16/9/2018 více
fno_zus.jpg
Ptačoroko
Koncert z cyklu „Mezi žánry“

Vystoupí skvělá bluegrassová skupina Ptačoroko s významnými hosty z kolébky bluegrassu – z USA. Jde o mezinárodně uznávanou zpěvačku a hráčku na banjo Mean Mary, která je také kytaristkou a houslistkou, úspěšnou skladatelkou písní, spisovatelkou a producentkou.

16/9/2018 více
klice-na-nedeli.jpg
Klíče na neděli
Komedie Divadelní společnosti Háta

Dva manželské páry se sejdou na nepovedeném mejdanu. Prozradí se, že všichni čtyři nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem. V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roztočí kolotoč potíží…

18/09/2018 více
legiovlak.jpg
Legiovlak
Zavítá do Frýdku-Místku

13 zrekonstruovaných vagónů, které představují vojenský ešalon, zastaví v září ve Frýdku-Místku. Návštěvníci budou moci obdivovat historické vlaky, které přepravily v letech 1918-1920 napříč Ruskem desetitisíce čs. legionářů.

18-23/9/2018 více
chata_prasiva.jpg
Batole Saša jede světem
Promítá trio taťka, mamka a malý Saša

28 měsíční Saša projel 36 zemí. Přejel Tibet na kole, potkal ve švédské divočině medvědici s medvídětem, přešel část Himaláje a dostal se v Tibetu nad 5 000 m n. m.… Přijďte se podívat, jak to malý Saša zvládl, jak se vlastně dá cestovat s tak malým človíčkem?

19/9/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.