Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kotci_janackova_sin.jpg
Prázdninové posezení u cimbálu
Folklórní posezení s písničkami

Prázdninové čtvrtky již neodmyslitelně patří tradičnímu setkání s Kotkovou muzikou a jejími hosty. Přijďte si letos naposled společně zazpívat lidové písničky z Beskyd a nejen ty …

30/8/2018 více
smouli_den.jpg
Šmoulí sen
Zábavná show

Ukončení prázdnin a Wikiho zábavná show Šmoulí sen se představí v Kotelně ve Frýdlantu nad Ostravicí. Vstup na akci je zdarma.

31/8/2018 více
penzion_slunicko.jpg
Čechomor
Koncert v rámci Beskydského hudebního léta

V rámci již tradičního hudebního festivalu Beskydské hudební léto vystoupí kapela Čechomor, která hraje české, moravské, slezské a slovenské lidové písně. Letos slaví 30 let od svého vzniku. Skupinu jako host doprovází Martina Pártlová. Jako předkapela vystoupí Jitka Šuranská Trio.

31/8/2018 více
sandstone.jpg
Sandstone
Promítají kameraman a režisér P. Kašpar
a fotograf P. Piechowicz

Vyprávění Petra "Pítrse" Kašpara a Petra "Pepeho" Piechowicze o filmu Sandstone, který vznikal na Broumovsku. Filmař Petr Kašpar a fotograf Petr Piechowicz se znali již dlouho, profesně se však spojili až na práci pro původně reklamní spot, ze kterého se vyklubal oceněný film Sandstone.

1/9/2018 více
radegast-den-detail.jpg
Radegast Den 2018
V Nošovicích

Zažij vrchol festivalové sezóny ve Frýdku-Místku spojený se svátkem piva Radegast. Každoroční setkání fanoušků správně hořkého piva Radegast proběhne 1. září v Nošovicích!

1/9/2018 více
grun.jpg
Gruň náš šumný jediný
Celodenní program s lidovými řemesly a tradicemi

Akce je určena všem, pro které je Gruň „srdeční záležitostí, kdo chtějí dovědět více o životě nejen "na Gruňu". Program vychází z tradic a ze života zdejších lidí. Záměrem akce je přiblížit, jak se dříve ve zdejších horách žilo a hospodařilo. Hry i soutěže pro děti vycházejí z původních radovánek zdejších dětí, soutěže pro dospělé vycházejí z každodenních činností a umění zdejších.

1/9/2018 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem na Lysou horu

Průvodce seznámí účastníky na 7 zastaveních s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách nacházejícími se na samotném vrcholu Lysé hory. Vstupné: 50 Kč, děti do 6 let zdarma, nutná rezervace na tel. 603 264 058

2/9/2018 více
beskydy_objektivem.jpg
Frýdek-Místek/Beskydy objektivem
Aneb foťte lépe

Minikurz fotografování se zkušeným fotografem. Naučte se základům fotografování a vyzkoušejte si jej hned v praxi při procházce městem či v přírodě. Cena kurzu je 200 Kč a je nutná rezervace v IC v Místku nebo Frýdlantu n. O.

8 a 15/9/2018 více
namesti_svoobdy.jpg
100 let Frýdku-Místku    
S prohlídkou Legiovlaku

Připojte se s námi k oslavám 100 let založení republiky. Prohlídka s historikem Petrem Juřákem se zaměří na uplynulých 100 let našeho města a na závěr prohlídky budete mít možnost nahlédnout do Legiovlaku na vlakovém nádraží.

22/9/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.