Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kotci_janackova_sin.jpg
Prázdninové posezení u cimbálu
Folklórní posezení s písničkami

Prázdninové čtvrtky již neodmyslitelně patří tradičnímu setkání s Cimbálovou muzikou Kotci a jejími hosty. Přijďte si společně zazpívat lidové písničky z Beskyd a nejen ty.

16/8/2018 více
bazilika_frdek_01.jpg
Půlhodina s varhanami
Bazilika Minor ve Frýdku-Místku

V rámci akce Otevřené chrámy 2018 proběhne během letních prázdnin ve Frýdku Půlhodina s varhanami a to každý čtvrtek ve 14 hodin v Bazilice Navštívení Panny Marie. Na varhany zahraje Miroslav Maňoušek a hosté. Vstupné: zdarma.  

16/8/2018 více
smalterka_pri_praci.jpg
Prázdninové workshopy smaltování
Workshop

Zaujala Vás probíhající výstava smaltů v Kulturním centru ve Frýdlantu n. O.? Tak si přijďte vytvořit své vlastní dílo na prázdninový workshop pořádaný Dílnou uměleckého smaltu. Vstupné: 450 Kč + spotřeba plechů.

16/8/2018 více
muzikantske_zne2018.jpg
Muzikantské žně
Tradiční folkový festival ve F≈M

Uslyšíte Michala Hrůzu, Fleret, Adélu Jonášovou nebo vítěze letošního Moravského vrabce. Na festivalu je pohodlí i skvělá nálada. Připraveno je mnoho míst k sezení, velké zastřešení, čeká vás country bál, táborák i dobré jídlo a pití.

17-18/8/2018 více
fm_plny_chuti2018.jpg
Frýdek-Místek plný chutí
Aneb X. Beskydské rekordy

Navštivte v sobotu 18. srpna Park Pod zámkem a ochutnejte různorodou gastronomii na jednom místě! Zároveň nám pomozte zapsat se opět do knihy rekordů v počtu vyražených mincí! Začínáme v 10 hodin a těšit se můžete na bohatý kulturní program!

18/8/2018 více
dozinky_2018.jpg
Obecní dožínky
Bohatý kulturní program

Letos se můžete těšit na interprety a skupiny Palkovjanku, Pavla Caltu, Legendy se vrací s Petrem Šiškou, Terezu Kerndlovou, Hodiny a Ewu Farnou. Programem provede moderátor rádia Čas Honza Gavelčík. Součásti bude i program pro děti a večerní zábava.

18/8/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.