Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kotci_janackova_sin.jpg
Prázdninové posezení u cimbálu
Folklórní posezení s písničkami

Prázdninové čtvrtky již neodmyslitelně patří tradičnímu setkání s Cimbálovou muzikou Kotci a jejími hosty. Přijďte si společně zazpívat lidové písničky z Beskyd a nejen ty …

9/8/2018 více
bazilika_frdek_01.jpg
Půlhodina s varhanami
V Bazilice ve Frýdku-Místku

V rámci akce Otevřené chrámy 2018 proběhne během letních prázdnin ve Frýdku Půlhodina s varhanami a to každý čtvrtek ve 14 hodin v Bazilice Navštívení Panny Marie. Na varhany hraje Miroslav Maňoušek a hosté. Vstup je zdarma.

9/8/2018 více
czech_cycling.jpg
Czech Cycling Tour
Zavítá do Frýdku≈Místku

Czech Cycling Tour je největší česká cyklistická akce pro jezdce kategorie elite, na níž se opět sjede skvělá světová konkurence. Jedna z etap ji pak zavede i do Frýdku≈Místku.

10/8/2018 více
baskohratky2018.jpg
Baškohrátky
Recesistické klání netradičních plavidel

Baškohrátky aneb netradiční zábava je den plný zábavy, sportu, hudby a legrace pro jednotlivce, rodiny, ale především pro všechny, kteří se rádi baví. Moderátorem akce je jako každý rok - borec Vlasta Korec.

11/8/2018 více
mig21_ostravice.jpg
MIG 21
Beskydské hudební léto

Česká rocková hudební skupina v čele s charismatickým frontmanem Jiřím Macháčkem baví publikum již 20 let a pobaví Vás i na Sluníčku. Jako předkapela vystoupí ostravská skupina Bandaband, která hraje kombinaci rocku, funku, blues a latiny a zpívá výhradně české texty.

11/8/2018 více
kc_fno.jpg
Sportovní dopoledne pro děti
Netradiční sportovní disciplíny

Pro děti jsou připraveny netradiční sportovní aktivity - korfbal, střelba s laserové pistole na biatlonový terč (nácvik střelby ve stoje, v leže i ve fázi spojené s během).

13/8/2018 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem na Lysou horu

Průvodce seznámí účastníky na 7 zastaveních s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách nacházejících se na samotném vrcholu Lysé hory. Vstupné: 50 Kč, děti do 6 let zdarma, nutná rezervace na tel. 603 264 058.

14/8/2018 více
smalterka_pri_praci.jpg
Prázdninové workshopy smaltování
Workshop

Zaujala Vás probíhající výstava smaltů v Kulturním centru ve Frýdlantu n. O.? Tak si přijďte vytvořit své vlastní dílo na prázdninový workshop pořádaný Dílnou uměleckého smaltu. Vstupné: 450 Kč + spotřeba plechů, nutná rezervace na tel.: 722 104 179 nebo lenkawerner@seznam.cz. Další workshopy budou probíhat v termínech: 16., 18., 21., 23., 25., 28. a 30.8.2018

14/8/2018 více
soutez_strudl2.jpg
Zúčastněte se soutěže o nejlepší štrúdl
Na akci F≈M plný chutí aneb X. Beskydské rekordy

Umíte péct? A máte originální recept na štrúdl? Pak je tato soutěž právě pro vás! Přihlásit se může každý bez rozdílu věku, amatérští či profi pekaři/ky. Stačí se zaregistrovat na stránkách www.fmplnychuti.cz do 13. 8. 2018 a soutěžit o hodnotné ceny!

18/8/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.