Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fryda.jpg
KnihoTrh
Udělejte dobrý skutek

Doplnit svou knihovnu a současně udělat dobrý skutek, takovou možnost nabídne první dobročinný KnihoTrh ve Frýdku-Místku, který se uskuteční ve čtvrtek v obchodním centru Frýda od 15 do 19 hodin.

17/5/2018 více
fm_na_kole2_jpeg.jpg
Frýdek-Místek na kole
Vyrazte v sobotu na Olešnou!

Zahajte s námi již po páté cyklistickou sezónu ve městě Frýdek≈Místek! Oblíbená sportovní akce Frýdek-Místek na kole, která je určena všem, kdo má rád cyklistiku, pohyb a zdravý životní styl se LETOS představí V NOVÉM KABÁTĚ!

19/5/2018 více
okolo_basky2.jpg
Okolo Bašky cestička
turistický pochod okolím Bašky

Vydejte se na turistickou akci, kterou pořádá Bašťanský spolek a obec Baška. Zajímavá trasa je schůdná pěšky, na kole, na koni nebo třeba s kočárkem. Na trase čeká účastníky překvapení. Na večer je připraveno opékání buřtů a večerní kino.

19/5/2018 více
palkovicka_struna.jpg
Palkovická struna
Folkový a country festival

Už po třetí se sejdou příznivci folku v Palkovicích. Na festivalu vystoupí muzikanti z celé republiky. Připraveno je bohaté občerstvení.

19/5/2018 více
smalterka_pri_praci.jpg
Workshop v dílně uměleckého smaltu
Kurz smaltování pro rodiče a děti

Otestujte si své výtvarné schopnosti na jednodenním kurzu malování smaltem, který má ve Frýdlantu nad Ostravicí tradici. V dílně si se svými dětmi můžete vytvořit vlastní práce pod odborným vedením.

19/5/2018 více
velikani_za_zrcadlem.jpg
Velikáni za zrcadlem
Beseda se spisovatelkou Martinou Bittnerovou

Spisovatelka a historička Martina Bittnerová je autorkou povídek a popularizačních článků o významných českých osobnostech minulosti. Její přednáška bude o dvou největších českých spisovatelích 19. stol. – Boženě Němcové a Karlu Hynku Máchovi. Poodhalí nám tajemství výjimečných životů těchto velikánů.

24/5/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.