Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kc_fno.jpg
Vraždy a něžnosti
Představení ochotnického divadelního spolku „Sokol na Prknech“ z Metylovic

Pobavte se u komedie, která se odehrává v rekreační chatě hluboko v šumavských hvozdech. Tady se během jedné noci sejde podivná pětice. Obstarožní seladon Lumír se svou milenkou Stellou, věhlasný dabér Večerníčků Viktor se svou novou přítelkyní Evou a nakonec spisovatel televizních detektivek Evžen.

11/5/2018 více
hukvaldy.jpg
Po zarostlém chodníčku
Turistický pochod rodištěm Leoše Janáčka

Projděte se na hrad Hukvaldy, oborou, přes vrch Kubánkov a Babí horu po trase 15 km dlouhé. Nenáročná procházka krásnou přírodou - oborou pod rozkvetlými kaštany, zříceninou hradu, kolem rybníka. V cíli příjemné posezení v hospůdce s občerstvením. Vstup na hrad je pro registrované účastníky bezplatný

12/5/2018 více
chata_prasiva.jpg
Nejen s kočárky na Prašivou
Společný výšlap pro rodiče a děti na Prašivou

Máte pocit, že se po narození dítěte nedostanete k pohybu? Pro všechny zájemce a milovníky přírody se uskuteční výšlap s kočárky, cyklovozíky, mandukami či nosičkami. Trasa vede po 3 km dlouhé asfaltové stezce, kde není automobilový provoz.

13/5/2018 více
zasveceni.jpg
Zasvěcení
Autorské čtení na motivy knihy světoznámé učitelky jógy Elisabeth Haich

Nestárnoucím tématem je hledání smyslu života a štěstí. Autorka popisuje svůj stav mysli a úsilí, které ji dovedlo až k rozpomenutí na své prošlé životy. Účinkují: Táňa Fischerová, Alfred Strejček a Hana Benešová.

14/5/2018 více
fm_na_kole4.jpg
Frýdek-Místek na kole    
Již příští týden na Olešné!

Mrkněte na sekci Program na webu akce www.fmnakole.cz a zjistíte, jaké stánky na Frýdek-Místek na kole potkáte! Najdete tady stánky s oblečením, můžete otestovat kola nebo se přiučit něco o bezpečném chování v silničním provozu!

19/5/2018 více
fno_janackova_sin.jpg
Po stopách frýdlantské litiny a smaltu
Komentovaná prohlídka s průvodcem

Zjistěte více o našem regionu, a především o tom, jaký měly vliv železárny, které byly založeny ve 40. letech 17. století, a továrna na smaltované zboží na Frýdlant nad Ostravicí. V novější době si pak Frýdlant n. O. získal věhlas především jako centrum uměleckého smaltu.

26/5/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.