Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
the_tap_tap_vystava.jpg
The Tap Tap načerno
Turné černého humoru

Zasmějte se na výstavě humorných obrazů v prostorách knihovny ve Frýdlantu nad Ostravicí. Pokud máte rádi černý humor, pobavíte se nad vtipy o lidech s hendikepem. Výstava potrvá do 29.6.2018.

do 29/6/2018 více
chata_prasiva.jpg
Beseda „Aljaška – země nikoho“
Promítání cestovatele Ivo Petra na Prašivé

Vydejte se na krátké putování po nejkrásnějších a zároveň nejdostupnějších koutech Aljašky, do národních parků, do měst Anchorage a Fairbanks a na skutečné konce světa.

5/5/2018 více
rytiri_nebes.jpg
Rytíři nebes
Nenechte si ujít jedinečnou leteckou akrobatickou show!

Letecká akrobatická show v podání jednoho dvouplošníku a jednoho trojplošníku, letadla doprovodí obrana vojsk na zemi, chybět nebudou ani pyrotechnické efekty. Novinkou letošního leteckého programu bude vystoupení stíhačky Jakovlev JAK-3!

5/5/2018 více
ctyrlistek18.jpg
Čtyřlístek v pohádce
V Kulturním domě

Kdo by neznal Čtyřlístek? Myšpulín, Bobík, Pinďa a Fifinka se vydávají na dobrodružnou výpravu do světa pohádek. Hrdinové populárního komiksu poprvé na jevišti.

6/5/2018 více
podekuj_horam_2018.jpg
Poděkuj horám
4. ročník velkého jarního úklidu Beskyd

Vydejte se 8. května 2018 společně s tisícovkou dalších dobrovolníků poděkovat horám v rámci nejrozsáhlejší úklidové akce v Beskydech!

8/5/2018 více
fno_janackova_sin.jpg
Barokní krása
Koncert u příležitosti státního svátku

Výjimečný koncert, na kterém zazní barokní árie v podání nadějných operních zpěvaček za doprovodu komorního orchestru dobových barokních nástrojů včetně basové loutny theorby.

9/5/2018 více
rim.jpg
Římské obrázky
Cestopisná přednáška Jiřího Kráčalíka

Historické hlavní město Itálie vás jistě chytne za srdce. Budeme se procházet po nejcennějších památkách antického a renesančního Říma. Navštívíme Vesuv, Pompeje i nedaleký Neapol.

10/5/2018 více
fm_na_kole.jpg
Frýdek-Místek na kole
Zúčastněte se cyklozávodu na trase Hůrky Race!

Každý účastník nad 18 let, který se zaregistruje do trasy Hůrky Race, se automaticky zařazuje do slosování o tandemový let, který věnovala Tiskárna Kleinwächter. Tak využij příležitosti se podívat na rodnou hroudu z výšky!

19/5/2018 více
fm_objektivem.jpg
Foťte jinak, foťte lépe
Frýdek-Místek a Beskydy

Naučte se základy fotografování v našem minikurzu. Během 4 hodin probereme teorii a tu si ihned vyzkoušíme v praxi buď v přírodě, nebo ve městě! Nutná rezervace předem a počet míst omezen!

květen-červen/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.