Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fno_kc.jpg
Litina a smalt
Výstava v Kulturním centru

Město Frýdlant n. O. ve spolupráci s Muzeem Beskyd Frýdek-Místek připravili výstavu pořádanou k výročí železárenství ve městě Frýdlant n. O. Výstava je přístupná v době otvírací doby Kulturního centra a vstup je zdarma. Vernisáž výstavy a beseda s Mgr. Petrem Juřákem 19.4. v 16:00 hodin.

do 31/8/2018 více
studanky_vodnici.jpg
Otvírání ondřejnických studánek
Pochod pro děti a jejich rodiče

19. ročník pochodu pro malé děti a jejich rodiče pohádkovým lesem, kde děti plní různé úkoly u pěti studánek, za které je čeká sladká odměna. Letos je tento pochod zařazen do akce "Toulavý kočárek".

21/4/2018 více
fno_kulturni_centrum.jpg
Operetní skříňka s líčidly
Hudební pořad

Pořad plný operet v podání opavské Umělecké agentury Karla Smolky. Představení, které se odehraje ve scénických dekoracích a kostýmech, kde veselé texty a vyprávění spojují protančené melodie ze známých oper.

21/4/2018 více
rytiri_nebes.jpg
Rytíři nebes
Přijďte se podívat na leteckou akrobatickou show!

Je připraven bohatý program – kromě letecké akrobatické show se těšte na ukázky obrany na zemi, pyrotechnické efekty, svou techniku představí také Hasičský záchranný sbor, budete se moci projet vojenským vozidlem a mnoho dalšího!

5/5/2018 více
fm_na_kole.jpg
V. Frýdek-Místek na kole
Letos v novém kabátě

Podpora zdravého životního stylu a pomyslné zahájení cyklistické sezóny ve městě, to je akce Frýdek≈Místek na kole. A do pátého ročníku vstupuje letos kompletně v novém!

19/5/2018 více
fotopruvodcebeskydy.jpg
Minikurz fotografování
Foťte jinak, foťte lépe!

Připravili jsme pro vás v letošním roce celkem 5 termínu fotokurzu v Beskydech a Frýdku-Místku. Akce je pro všechny začínající fotografy, kteří se chtějí naučit nastavit fotoaparát a vyzkoušet si focení v praxi se zkušeným fotografem! Nutná je rezervace předem, počet míst je omezen!

jaro,podzim/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.