Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
tancirna_fno.jpg
Frýdlantská tančírna
Tentokrát v retro stylu

Frýdlantské tančírny jsou vhodné pro mladé i ty dříve narozené, kteří se chtějí pobavit a zatancovat si. Tentokrát bude hrát kapela Srdíčko band a DJ Ivan Vašek.

13/4/2018 více
fno_kc.jpg
Miroslav Donutil – Ptejte se mě na co chcete …
Show známého herce

ONE MAN SHOW úspěšného českého herce, který bude nejen vyprávět své zážitky z natáčení, cest a ze svého života, ale také bude odpovídat na dotazy diváků jak na papíře, tak ústně.

14/4/2018 více
den_s_pruvodcem_mistek.jpg
Nádherné stopy historie
Aneb poznej erby, busty a sochy našeho města

Poodhalte roušku historie a nahlédněte s Turistickým informačním centrem do minulosti Frýdku-Místku. Každé z těchto měst, Frýdek i Mísek, i přes změny, které v průběhu let prodělaly, si zachovaly svůj historický ráz a mnohá místa v nich dodnes skrývají svá četná tajemství a tajemné příběhy.

14/4/2018 více
milana_al-ashhab.jpg
Sólový houslový recitál
Milana Al-Ashhaba

Milan Al-Ashhab se hře na housle začal věnovat v pěti letech. Od roku 2012 je posluchačem Hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze. Na svém kontě má mnoho ocenění z národních i mezinárodních soutěží. Na programu: N. Paganini, J. S. Bach, E. Ysaye aj.

17/4/2018 více
hotel_freud2.jpg
Piráti z Karibiku I. – Severní Antily
Přednáška Jiřího Kolbaby s projekcí

Karibik – ráj romantických cestovatelů ... Navštívíte Panenské ostrovy a mnoho exotických ostrovů Malých a Velkých Antil, souostroví, které láká cestovatele i turisty z celého světa.

18/4/2018 více
fm_na_kole3.jpg
Tip Turistického informačního centra!
V. Frýdek-Místek na kole

Frýdek-Místek na kole se letos představí ve zbrusu novém kabátě a vy se tak budete moci  zúčastnit jediného MTB závodu ve Frýdku-Místku! Naším cílem je do závodu přilákat všechny věkové kategorie, nezáleží ani na pohlaví či závodních zkušenostech. Přijďte si prostě užít den plný sportu!

19/4/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.