Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
plys.jpg
Plyš - koncert za oponou
Koncert frýdecko-místecké kapely

V hudbě Plyše, kterou členové kapely s ironií označují jako „fetiš folk“, můžeme slyšet hlasy šansonu, folk-rocku, elektroniky a dalších žánrů, dominantní však zůstává instrumentální zručnost hudebníků a naléhavost osobní výpovědi. Koncertu dodá atmosféru nevšední místo konání za zataženou oponou pódia frýdlantského kulturního centra.

6/4/2018 více
jarni-tulacek.jpg
20. Jarní tuláček
Pěší turistika

Turistický pochod okolím Brušperku, na 3, 8 a 20 km, který pořádá každoročně na jaře KČT Brušperk. Start a cíl pochodu je v hospůdce U Geně.

7/4/2018 více
chata_prasiva.jpg
Dánskem na kole
Promítá cyklorodinka Berkových

Na pátou a zatím jejich nejdelší cestu s prckama se rozhodli vydat do Dánska. Najeli 1800 kilometrů, během kterých poznali pobřeží Jutského poloostrova, spoustu úžasných lidí a zažili, jak nevypočitatelné může být zdejší počasí. O tomto dobrodružství by Vám rádi vyprávěli.

7/4/2018 více
nadherne_stopy_historie.jpg
Nádherné stopy historie
Aneb poznej sochy, erby a busty našeho města!

Na každé zastávce i v průběhu procházky budete upozorňování na různé zajímavé sochy, skryté erby či busty, kolem kterých třeba každý den procházíte a o kterých mnohdy nemáte ani tušení!

14/4/2018 více
rytiri_nebes.jpg
Rytíři nebes 2018
Letecká akrobatická show

Letecká show, vystoupení stíhačky JAK-3, vojáci v dobové výstroji, nálety, seskoky parašutistů, vyhlídkové lety vrtulníkem! To je jen zlomek programu, na který se můžete těšit!

5/5/2018 více
fm_na_kole.jpg
5. Frýdek-Místek na kole
MTB závody pro všechny

Přijďte si užít v sobotu 19. 5. 2018 den plný sportu a zábavy na Olešnou! Oblíbená sportovní akce Frýdek-Místek na kole, která je určena všem, kdo má rád cyklistiku, pohyb a zdravý životní styl se LETOS představí V NOVÉM KABÁTĚ!

19/5/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.