Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fno_kc.jpg
Nevidět neznamená nevnímat
Výstava fotografií Lubomíra Pavelčáka

Představte si, že svět vidíte velmi rozmazaně, vnímáte jen stíny, světla a siluety, ale přesto dokážete vyfotit krásné, pestré a zajímavé fotografie. Nevěříte? Ano, k umění s fotoaparátem patří dobrý zrak, ale Lubomír Pavelčák, který si přezdívá Lichoočko, se tomuto pravidlu naprosto vymyká…

do 29/3/2018 více
hruza.jpg
Michal Hrůza a kapela Hrůzy
V hudebním klubu Stoun

Michal Hrůza a kapela Hrůzy míří poprvé do frýdecko-místeckého klubu Stoun. Nenechte si ujít koncert v jedinečném klubu v prostorách krytu civilní obrany v podzemí!

23/3/2018 více
dobra_rada.jpg
Dobrá rada nad zlato
Pohádka pro děti od 0 do 120 let

Bylo – nebylo… Co je to za nesmysl? Kdyby nebylo, tak by teď nebylo o čem vyprávět… Dobrá rada nad zlato – pohádku pro děti od 0 do 120 let uvádí Ochotnický spolek malenovický.

24/3/2018 více
velikonoce_pruvodce.jpg
Přivítejte s námi jaro
S historikem Petrem Juřákem

Velikonoce jsou vrcholem a nejdůležitějším obdobím církevního roku. Je s nimi rovněž spojena řada rituálů a zvyků, které se odehrávaly v rodinách, na vesnicích i ve městech. Zúčastněte se prohlídky města, při které se dozvíte mnohdy zapomenuté lidové obyčeje a symboly.

24/3/2018 více
kracalik.jpg
Magický Tian Shan-Kyrgystan
Cestopisná přednáška Jiřího Kráčalíka

Kyrgyzstán je víc než pozoruhodnou hornatou zemí. Budeme trekovat v úžasné velehorské nedotčené přírodě asijského pohoří Tian Shan. Setkání s domorodci. Jezera, skalní oblasti, ledovce, pastviny, ledovcové řeky.

26/3/2018 více
fotoprvodce_fm.jpg
Foťte jinak, foťte lépe
Minikurz fotografování s TIC

Letos již pátým rokem můžete objevit kouzlo fotografování. Turistické informační centrum Frýdek-Místek totiž připravilo tematický Den s průvodcem – s fotografem. Termíny pro letošní rok naleznete na našich stránkách, počet míst je omezen!

květen-červen/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.