Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kc_fno.jpg
Můžu k tobě?
Divadelní komedie

V psychiatrické ordinaci doktora Flojda a v místním bistru, které slouží jako čekárna se s ironií řeší zamotané vztahy a civilizační problémy. Pomoc hledají politik trpící stihomamem, bývalý vrcholový hokejista, vítěz reality show, modelka aj. Pomůže pacientům odborník na lidskou duši nebo upovídaná majitelka bistra se školou života?

15/3/2018 více
expedicni_kamera_fm.jpg
Expediční kamera
Filmový festival

Celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, o extrémních zážitcích i sportech. Filmy o dobrodružství. O cestě, kamarádství a překonávání všech možných přírodních překážek všemi způsoby.

15-16/3/2018 více
vino_sklenka_ostravice.jpg
Degustace šumivých vín Prosecco
Ochutnávka italských vín

Seznámíte se s víny z malých i velkých vinařství, vína připravená klasickou i charmat medotou. Veškerá Prosecca budou pocházet z blízkého okolí Valdobbiadene, které svou polohou, složením půdy a především stovky let starou tradicí výroby vína poskytuje ty nejlepší předpoklady pro unikátní zážitky z ochutnání každé láhve.

16/3/2018 více
barta.jpg
Dan Bárta a Illustratosphere
Mezi vrcholy tour 2018

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby. Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již osmnáctým rokem!

17/3/2018 více
chata_prasiva_zima.jpg
Mt. Everest a další horská dobrodružství
Beseduje a promítá horolezec Jiří Hon

Uvidíte obrázky a zážitky z expedice Everest 1996, ale i fotky z lezení ve Vysokých Tatrách, Alpách, na Kavkazu. Podíváte se na Špicberky a do Grónska. Nebudou chybět ani zážitky z výstupu na sopku Chachani (6075 m) v Peru a okukování nejvyššího vrcholu Nového Zélandu, Mount Cook, s výškou necelých 4000 m.

21/3/2018 více
velikonoce_pruvodce.jpg
Přivítejte s námi jaro
Komentovaná velikonoční prohlídka

Co je Popeleční středa? Co znamená Květná neděle? Proč se říká Velký pátek? Proč zvony odlétají do Říma? Co je šmigrust? Proč se peče velikonoční beránek? To jsou jen některé z otázek, na něž se dozvíte odpovědi během velikonoční prohlídky s průvodcem.

24/3/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.