Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
poutnici.jpg
Poutníci
Koncert legendární bluegrassové a country kapely

Česká skupina Poutníci je již mnoho let zařazována do kategorie legenda country. Zavítejte na tento jedinečný koncert ve čtvrtek 8. 3. 2018 do Kulturního centra ve Frýdlantu nad Ostravicí!

8/3/2018 více
ine_kafe.jpg
Iné Kafe
Koncert ve Stounu

Ve Frýdku-Místku se představí legendární slovenská skupina INÉ KAFE. Hudební klub Stoun bude mít tu čest pohostit tuto bratislavskou punk-rockovou legendu v pátek 9. března.

9/3/2018 více
sjezdove_zavody_bila.jpg
Rensar Ski Cup  2018
Závody v obřím slalomu

Veřejné závody v obřím slalomu pro neregistrované lyžaře na svahu Javořinka ve Ski areálu Bílá. Soutěžit se bude v kategoriích: muži, ženy, děvčata a chlapci.

10/3/2018 více
chata_prasiva_zima.jpg
Divoký Madagaskar
Přednaška na chatě Prašivá

Kateřina a Miloš MOTANI vás zavedou na fascinující tajuplný ostrov. Červený Madagaskar prozkoumáte od východu na západ a od severu na jih. Obklopí vás podivný zvířecí a rostlinný svět, který nikde jinde nenajdete.

10/3/2018 více
majer.jpg
Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny
Divadelní představení

Vystudovaný právník David Zábranský je český spisovatel a držitel ceny Magnesia litera. Jeho divadelní debut byl napsán na objednávku Studia Hrdinů, konkrétně režisérky K. Polívkové a krom tématu „domovina“ se zabývá i životním osudem herce a truhláře Stanislava Majera.

11/3/2018 více
duo_jamaha.jpg
Duo Jamaha
V Kulturním domě F-M

Populární hudební seskupení DUO JAMAHA (Alfons & Marian Kotvanovci) znáte především z televizní obrazovky, kde se stali největší hvězdou hudebních pořadů.

14/3/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.