Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
norsko_kracalik.jpg
Norsko - Daleká cesta na sever
Cestopisná přednáška

Přednáška Jiřího Kráčalíka o cestování středním a jižním Norskem, pohoří Rondane, Jotunheimen, Hardangervirda, nejvyšší vrchol Norska – Galdhopiggen, Trollstigen, vodopády, peřeje, flora, hl. město Oslo …

8/2/2018 více
olympijsky-festival.jpg
Olympijský festival - Pyeong Chang 2018
Soutěže v olympijských disciplínách

U příležitosti ZOH 2018 se budou konat po republice olympijské festivaly s cílem propojit fandění a aktivní sportování. Dva víkendové dny v době zahájení olympiády budou ve SKI areálu Bílá minisportoviště podobná těm v korejském Pyeong Changu. Zde si můžete zazávodit na lyžích nebo na snowboardu. Vyzkoušet si trať pro skicros, zajezdit si na fatbiku, vyzkoušet skialpy a budou připraveny i atrakce pro nejmenší děti.

10-11/2/2018 více
fno_kc.jpg
Masopust
Divadelní pásmo o masopustních zvycích

Zveme Vás na divadelní pásmo s povídáním o masopustních zvycích spojené s ukázkou masek. Tematické masopustní soutěže, tanec pro děti a zábava. V kreativní dílně si děti mohou vyrobit masopustní masky a vyluštit křížovky.

13/2/2018 více
valentynska_tancirna.jpg
Valentýnská tančírna
V Národním domě

Dokonalé rande přesně na svatého Valentýna. Večírek pro zamilované i pro ty, co lásku hledají. Hudbu do tanečního víření vybírá Jana Šodková.

14/2/2018 více
fno_sportovni_dopoledne.jpg
Sportovní dopoledne
Netradiční sportovní aktivity

Na jarní prázdniny je připraveno již tradiční sportovní dopoledne. Pro děti jsou nachystány netradiční sportovní aktivity, jako jsou korfbal, střelba s laserových pistolí na biatlonové terče, nácvik střelby ve stoje i v leže a v další fázi spojené i s během.

14/2/2018 více
velikonoce_pruvodce.jpg
TiP: Přivítejte s námi jaro
Velikonoční prohlídka Místku s průvodcem

Co je Popeleční středa? Co znamená Květná neděle? Proč se říká Velký pátek? Proč zvony odlétají do Říma? Co je šmigrust? Proč se peče velikonoční beránek? To jsou jen některé z otázek, na něž se dozvíte odpovědi během velikonoční prohlídky s průvodcem.

24/3/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.