Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
apuseni.jpg
Apuseny - pastorále rumunského krasu
Cestopisná přednáška Jiřího Kráčalíka

Pohoří Apuseny se rozkládá na západě Rumunska. Skládá se z řady horských pásem, z nichž nejnavštěvovanější je oblast Bihoru. Jde o jednu z největších krasových oblastí v Evropě s množstvím jeskyní, propastí, kaňonovitých soutěsek a krasových útvarů. Na plošině se pak pasou nejen stáda ovcí, ale i polodivoké koně.

25/1/2018 více
2.ples.jpg
II. Ples pro Frýdek-Místek
Živě zahraje Petr Sovič & Golden Big Band Prague

Hoďte se do gala a pojďte si zatančit na ples. Na výročí 750 let Frýdku-Místku se zahájila nová tradice a letos se jde do dalšího kola. Ples pro Frýdek-Místek je ples pro všechny, kdo si chce užít pohodovou společenskou akci s přáteli.

26/1/2018 více
tancirna_fno.jpg
Beskydský ples
V. Reprezentační ples města Frýdlantu n. O.

Ples nabídne hodně pestrý program. Hrát bude kopřivnická ALFA Orchestra, jako host večera vystoupí Petr Kotvald s taneční skupinou, po půlnoci se představí DJ Lumír Mořkovský. Večerem bude provázet televizní moderátor Tomáš Vzorek.

27/1/2018 více
lh24.jpg
Renault LH24
Extrémní běžecký závod

Beskydy se opět o víkendu 27.- 28. ledna stanou dějištěm jednoho z nejnáročnějších závodů v České republice. 24 hodin trvající extrémní horská štafeta dvojic a závod jednotlivců se běží na okruhu 11,4 km s převýšením 764 m v okolí nejvyššího vrcholu Moravskoslezských Beskyd – Lysé hory.

27-28/1/2018 více
festival_snehu16-17.jpg
Vrchol Festivalu sněhu 2017/2018
Beskydy – Morávka

Kulturní a společenská událost zimy v regionu povodí Morávky - pestrý blok divadla, folklóru a koncertů zakončený večerní festivalovou párty. Probíhá tradičně v prostorech Partyzánu, kde oslavíme již šestý ročník FS spolu s headlinerem večera - kapelou DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND.

17/1/2018 více
pruvan_v_atelieru.jpg
Průvan v ateliéru
Výstava obrazů

Výstava k 50. výročí založení Pobeskydského spolku přátel výtvarného umění ve Frýdku-Místku. Vystavuje Jaroslav Homolka.

Do 25/2/2018 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.