Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
souzneni2017.jpg
Souznění - Mezinárodní festival  
Festival adventních zvyků, koled a řemesel

V Kunčicích p. O. vystoupí pěvecký komorní sbor Nykl band z Frenštátu p. R., následně uslyšíte řadu tradičních moravských písní v podání hudebního seskupení Jitka Šuranská Trio. V závěru večera vystoupí cimbálová muzika Konopjan z Ostravy. Ve Frýdku-Místku se můžete těšit například na sváteční repertoár Baborák Ensemble, Pěvecký sbor Ondráš z Nového Jičín, Chrámový sbor Canores Domini Místek a mnoho dalšího.

14-15/12/2017více
fletna.jpg
Vánoce s kouzelnou flétnou
Tradiční koncert dechového orchestru

Již 29. Vánoční koncert Frýdlantského hudebního spolku. V pořadu "Vánoce s kouzelnou flétnou" zazní vánoční písně a koledy.

16/12/2017 více
stypka.jpg
Koncert David Stypka a Bandjeez
Hostem je K.M. Tichá a band

Místní rodák David Stypka zavítá do hudebního klubu Stoun již tuto sobotu! Vstupenky jsou v předprodeji v Beskydském informačním centru ve Frýdku-Místku za 170 Kč.

16/12/2017 více
kozaci.jpg
Chór Uralských Kozáků
Světově proslavený chór působí více než 80 let

Světové otřesy, které RUSKO roku 1917 zažilo, vyhnaly mnohé lidi ruské říše mimo jejich domov. Mezi nimi bylo také mnoho kozáků. Rozeseti do mnoha zemí Evropy a Ameriky, ale přátelé a jejich rodiny se po létech znovu našli.

19/12/2017 více
chata_prasiva_zima.jpg
Lezecké výpravy za vertikálním světem
Promítá lezec Pepé Piechowicz

Pepé Piechowicz celý svůj život zasvětil lezení po skalách a fotografii. Přesto, že už uběhlo pár let od doby, kdy podnikl bláznivé výpravy na skály Severní Ameriky, do hor Peru a Pákistánu nebo na úžasné věže Fátima v Mali, stále se v myšlenkách k těmto časům vrací. S příchodem digitální fotografie se mnoho fotografů po digitalizaci zbavilo nepotřebných a místo zabírajících diapozitivů. Pepé tak naštěstí neučinil a v dnešní době se k této retro době rád vrací v diaprojekcích z výprav.

20/12/2017 více
radegast_nocni.jpg
Adventní večerní prohlídky pivovaru Radegast
Prohlídky začínají v Radegastově svatyni v Nošovicích

Každou prosincovou středu je pro vás v Pivovaru Radegast připravena prohlídka pivovaru za svitu baterek. Můžete se těšit i na ukázku školy čepování. Návštěvníci starší 18 let navíc získají dárek v podobě 4packu 0,5l piva Radegast.

20/12/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.