Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
historicky_fno.jpg
Frýdlantské hovory s …
Autoři knihy Pohledy do minulosti

Je tady další tradiční beseda z cyklu Frýdlantské hovory s ... Tentokrát přijdou besedovat autoři knihy Frýdlant n. O. -  Pohledy do minulosti. Kniha byla vydána r. 2017 a vytvořil ji Petr Maršálek, David Pindur a kolektiv.

7/12/2017 více
janek_-_pveck_soubor.jpg
Adventní koncert
Účinkuje Pěvecký spolek Janáček

Skladby pro adventní náladu vám zazpívá Pěvecký spolek Janáček. Housle - Zdeňka Kalová, klavír - Marie Šigutová, flétny - žáci ZUŠ, sbormistryně Marie Chovancová.

10/12/2017 více
zamilovany_suknickar.jpg
Zamilovaný sukničkář
Divadelní představení

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne…

11/12/2017 více
vanoce_dsp_fno2.jpg
Zažij příběh Vánoc
Ve Frýdlantu n. O.

Vydejte se společně s námi na vánočně laděnou procházku městem Frýdlantu nad Ostravicí a pojďte se dozvědět, co jsou Vánoce, jaký je jejich význam, v čem spočívají symboly Vánoc jako jsou betlémy nebo vánoční stromky, připomeneme si lidové vánoční tradice a zvyky a mnoho dalšího. Program zpestří koledami děti z folklórního souboru Chasička.

12/12/2017 více
la_goia.jpg
Adventní koncert
La Gioia - vánoční písně

Přijďte si poslechnout populární i vánoční písně skupiny La Gioia za doprovodu dětského pěveckého sboru a zažít tak jedinečný kulturně-hudební zážitek.

12/12/2017 více
chasicka_vanoce.jpg
… a už je tu zas ten vánoční čas
Vánoční vystoupení dětí

Folklórní soubor Chasička a Frýdlantská chasa Vás srdečně zvou již na 4. setkání s muzikou a vánočními zvyky.

13/12/2017 více
vanocni_frydek.jpg
Zažij příběh Vánoc
Ve Frýdku-Místku

Vydejte se s námi za příběhem Vánoc, díky kterému si připomeneme vánoční zvyky a tradice na Frýdeckomístecku. Tradičně netradiční prohlídka se koná v rámci komentovaných prohlídek města Den s průvodcem.

13/12/2017 více
cesko_zpiva_koledy_fno.jpg
Česko zpívá koledy
Zpívání u vánočního stromu

Zastavte se na chviličku a v předvánočním shonu si přijďte společně zazpívat tradiční české koledy. Součástí akce bude také koncert Michaela Foreta a živý betlém v podání ochotnického spolku Kozlovice.     

13/12/2017 více
vanoce_namesti.jpg
Adventní městečko
Bohatý program na náměstí Svobody

Náměstí ožije stánky s tradičním vánočním zbožím a ozdobami, místní gastronomií a horkými nápoji od různých punčů ke svařenému vínu. Na tržní ulici, u křížového podchodu vznikne malá dětská zóna se zvířátky, betlémem, ručně vyrobenými hracími prvky a o víkendech i s kolotočem a výtvarnými dílničkami.

do 23/12/2017 více

 

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.