Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fno_kc.jpg
Island - země gejzírů, sopek, vodopádu a ledovců
Cestopisná přednáška

Přednáška Jiřího Kráčalíka vás zavede do ohně i ledu nejkrásnějšího ostrova. Putování Islandem – sopky, ledovce, výstup na nejvyšší horu Islandu Hvannadalshnukur, vodopády, flora …

30/12/2017 více
rozsveceni_stromecku_fm.jpg
Rozsvěcování vánočního stromu
Náměstí Svobody

Pojďme zahájit společně advent! Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a zahájení kulturního programu na pódiu Adventního městečka propukne v pátek 1. prosince.

1/12/2017 více
smalterka_pri_praci.jpg
Workshop smaltování
Pro rodiče s dětmi

Workshop povede paní Střížová, která Vás poučí o bezpečnosti práce a během workshopu Vám bude  k dispozici, aby poradila a zasvětila do uměleckého smaltu. Řekne Vám co všechno můžete se smalty dělat a domů si odnese Vámi vyrobený smaltovaný obrázek.

2/12/2017 více
hukvaldy2.jpg
Ondřejská pouť
Na hradě Hukvaldy

Těšit se můžete na poutní mši v kapli sv. Ondřeje, dechovou kapelu z Fryčovic či vánoční trhy. Vstupné je zdarma a dorazit můžete od 9 do 15:30 hod.

3/12/2017 více
hotel_fred.jpg
Vánoční koncert Radky Fišarové
Unikátní česko-francouzský vánoční koncert

Česko-francouzský koncertní program, ve kterém Radka Fišarová se svým doprovodem, přináší nejen francouzský šanson předních francouzských interpretů (Edith Piaf, Charles Aznavour, Mireille Mathieu atd.), ale také slavné filmové melodie, písně v netradičních aranžích a v neposlední řadě písně vánoční.

2/12/2017 více
vanocni_jarmark_fm.jpg
Vánoční jarmark
Frýdecký zámek

Již tradičně se na zámku ve Frýdku uskuteční vánoční veselí. Načerpejte vánoční atmosféru a užijte si vánoční čas. V neděli 3. prosince se na nádvoří zámku sjedou prodejci krajových specialit z celých Beskyd.

3/12/2017 více
snow_film_fest.jpg
Snow film fest
Celovečerní pásmo filmů

Snow film fest přináší ty nejlepší filmy o zimních sportech z celého světa i z domácí produkce. Můžete se těšit na celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních radovánkách.

4/12/2017 více
chantal.jpg
Adventní koncert: Chantal Poullain
V evangelickém kostele

Přijďte si poslechnout populární i vánoční písně Chantal Poullain za doprovodu dětského pěveckého sboru a zažít tak jedinečný kulturně-hudební zážitek.

6/12/2017 více
la_goia.jpg
Adventní koncert: La Gioia
Farní kostel sv. Jana Nepomuckého v Čeladné

Přijďte si poslechnout populární i vánoční písně skupiny La Gioia za doprovodu dětského pěveckého sboru a zažít tak jedinečný kulturně-hudební zážitek.

12/12/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.