Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
izer.jpg
Zdeněk Izer a autokolektiv
Zábavný pořad s nezaměnitelným humorem

Jako vždy přijdou na řadu zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení bude obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy, převleky a světelnými efekty.

23/11/2017 více
celadna_kviz.jpg
Čeladenský hospodský kvíz
Vědomostní týmová hra

Přijměte novou výzvu a porovnejte své vědomosti s ostatními. Soutěží jednotlivé týmy o 2 - 6 hráčích, starší 18 let. Zárukou zábavy jsou pestré otázky z nejrůznějších oborů a moderátor, který vás provede celým večerem. Ověřte si, co vám zůstalo ze školních lavic v hlavě a přihlaste svůj tým.

24/11/2017 více
grunik.jpg
Než začnětě pect cukroví
Vánoční kolední obchůzky a taneční zábava

Folklórní soubory Grunik z Ostravice a cimbálová muzika Vojtek z Ostravy Vás zvou na vánoční kolední obchůzky údolím řeky Ostravice. Po programu volná zábava s tancem při cimbálové muzice.

24/11/2017 více
o5-a-radecek-2.jpg
Rivalové Tour
V hudebním klubu Stoun

Na jedné stagi v legendárním hudebním klubu Stoun vystoupí kapely UDG, O5 a Radeček a písničkář Pokáč. Zároveň se můžeš zapojit do benefiční sbírky na organizaci Radost dětem, která se zabývá pomocí dětem s ichtyózou. Vstupné v předprodeji za 250 Kč!

25/11/2017 více
bitva_o_fno.jpg
Bitva o Frýdlant
Turnaj v thajském boxu

Frýdlantské Kulturní centrum přivítá již tradiční galavečer ,,Bitva o Frýdlant 7“. Vypukne již sedmý turnaj v thajském boxu a K1, na kterém se představí především domácí borci proti zápasníkům z Polska, Maďarska a Slovenska!!!

25/11/2017 více
perfect_days.jpg
Perfect Days
Vtipná komedie nejen o ženách

Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. V hlavních rolích Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman a další…

25/11/2017 více
fno_zahradkari_vanoce.jpg
Vánoční výstava zahrádkářů
Tradiční výstava

Tradiční vánoční výstava zahrádkářů s náměty, jak si nazdobit vánoční stůl či byt ... prodej vánočního cukroví, vánočních svíček, vařonky aj.

25-26/11/2017 více
medved_cely.jpg
Putování Aljaškou za medvědy grizzly
Přednáška s Milanem Jeglíkem

Mimořádné dobrodružství z putování Aljaškou za medvědy grizzly a za natáčením vzdělávacího filmu pro školy v rámci projektu NEPZ. 28 dní ve stanech, zkušenosti a tipy z cest divočinou, nádherné fotografie Zuzany Kolouškové, ale také zápolení s vrtkavým počasím, miliony komárů a klimatickými změnami za polárním kruhem.

27/11/2017 více
dsp_vanoce.jpg
Zažij příběh Vánoc    
Ve Frýdku≈Místku

Vydejte se s námi za příběhem Vánoc, díky kterému si připomeneme vánoční zvyky a tradice na Frýdeckomístecku. Tradičně netradiční prohlídka se koná v rámci komentovaných prohlídek města Den s průvodcem.

13/12/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.