Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
hornicka_desitka_2016.jpg
Hornická desítka
Padne rekord běžců i letos?

Běhání se stalo trendem. To dokazuje i nejpopulárnější silniční běžecký závod ve Frýdku-Místku Hornická desítka, která v loňském pokořila rekord v účasti. Na start se postavilo 2913 běžců.

4/11/2017 více
fno_stopa.jpg
Frýdlantská stopa
Kynologický závod

Soutěžit se bude v různých druzích stopování. Doplňkové cviky - přivolání psa na libovolné zavolání a aport na volný předmět. 

4/11/2017 více
kolbaba_ostravice.jpg
Jiří Kolbaba - Havaj
Přednáška známého cestovatele s projekcí

„To je havaj“ - říkáme, chceme-li popsat něco rajského. Čeká nás dobrodružný i romantický objevitelský výlet po šesti ostrovech pacifického souostroví. Narození ostrovů z lávy podmořských sopek, král Kamehameha, historie osidlování, mořeplavec James Cook, surfaři, květinové věnce, pláž Waikiki, vesnice malomocných, sopky Haleakala, Mauna Loa a Mauna Kea…

6/11/2017 více
ivo-smoldas.jpg
Talkshow Ivo Šmoldase
Zábavná show

Pořad básníka, scénáristy, překladatele, moderátora a vtipného glosátora Ivo Šmoldase, ve kterém vypráví historky ze života, glosuje aktuální dění u nás a najde si i čas, aby odpověděl na dotazy diváků. Jeho hostem bude také známý sexuolog Radim Uzel.

6/11/2017 více
hala_polarka2.jpg
Trh vzdělávání a uplatnění 2017
V hale Polárka ve F≈M

Pro snadnější volbu uplatnění žáků nebo zájemců, kteří zvažují své další vzdělávání je připraveno 25 interiérových a 13 exteriérových ukázek s pracovními činnostmi, včetně záběrů z technicky zaměřených profesí nebo plnění jednoduchých interaktivních úkolů zábavnou formou.

7/11/2017 více
vanocni_frydek.jpg
Zažij příběh Vánoc
S Beskydským informačním centrem

Připomeňte si s námi vánoční zvyky a tradice na Frýdeckomístecku na speciálním vánočním Dnu s průvodcem! Vstupné zdarma a akce se koná za každého počasí.

13/12/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.