Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
cteni_ke_kafi.jpg
Čtení ke kafi
Účinkuje divadlo Malé hry

Autorské divadlo Maléhry Daniely a Nikoly Zbytovských a Barbory Seidlové přichází opět s něčím nevšedním. Po několika úspěšných divadelních inscenacích se rozhodly vytvořit pořad, který nabídne možnost bližšího kontaktu s publikem, přímé reakce a sdílení. U kafe se nemůže přihodit nic špatného. Je to posvátný rituál klidu, míru a pohody. Občas se u něho pustíte i do filozofování a nebo se zaposloucháte do hovorů od okolních stolků…

27/10/2017 více
kostel_sv_jana_krtitele.jpg
Závěr sezony v Galerii Věž
Závěrečný maraton literárních večerů

Jste zváni na malý závěrečný maraton literárních večerů cyklu Sedm statečných esejistů a audiopásma s texty frýdecko-místeckých rodáků. Do neděle 29. 10. trvá také sochařská instalace Dominika Adamce – První zastavení , Bytí ve třech podlažích Galerie Věž.

27-29/10/2017 více
ladies_night.jpg
Ladies night
Večer pro ženy

Připraven je pro vás welcome drink, DJ Lowa, Handstand akrobatické vystoupení, taneční workshop, koktejlová show a koktejlový bar, módní přehlídka, striptéři, dámský sex shop a tombola.

27/10/2017 více
sichta_na_cupku.jpg
½ šichta na Čupku
Turisticko-běžecký závod

Závod vznikl pro radost všem vyznavačům horských běhů a také turistům a milovníkům kopců, hor a vrcholků. Jak název závodu vystihuje, věnujete tomuto kopci úžasné čtyři hodiny radosti z pohybu - prostě klasická půlšichta.

28/10/2017 více
zustane_to_mezi_nami.jpg
Zůstane to mezi námi
Talk show

Talk show Boba Klepla a Martina Zounara. Vstupenky stojí 320 Kč v předprodeji, na místě 350 Kč a zakoupit je můžete na Obecním úřadě v Bašce.

28/10/2017 více
vino_sklenka_fno.jpg
Večer s francouzskými víny
Ochutnávka vín se someliérem

Na sychravou říjnovou sobotu je připravena ochutnávka toho nejlepšího z francouzských vín. Ochutnáte 8 vzorků z vinařství Baron Philippe de Rothschild, E. Guigal, Georges Duboeuf a Louis Latour.

28/10/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.