Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
outdoor_festival_fno.jpg
Mezinárodní festival outdoorových filmů
Soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů

Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní,  adrenalinové, ale také cestopisné. Filmy nás zavádějí do různých míst naší planety, ukazují mentalitu a kulturu tamních obyvatel. Zavádějí nás do prostředí, kde se běžný "smrtelník" nedostane. Filmy si na nic nehrají, to, co divák vidí, je skutečnost, která se odehrála.

18-21/10/2017 více
kotek_pituchova.jpg
Medailonek Štěpána Kotka a Františky Pituchové
Tradiční podzimní medailonek

Přijďte naslouchat písni a řeči člověka. Písni, jejíž autor není znám a přesto ji Štěpán dokázal na svých houslích zachytit a řeči, která by bez Františky zanikla.

19/10/2017 více
tatabojs.jpg
Koncert Tata bojs
V hudebním klubu Stoun

Pražská alternativní hudební skupina, zahraje opět v legendárním hudebním klubu Stoun. Vstupenky na koncert skupiny Tatabojs v ceně 290 Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru ve Frýdku a Místku.

20/10/2017 více
logo_visitfm.jpg
Zvěřinové hody
Dobroty ze všeho co běhá a lítá po lese

V gastronomickém kalendáři má snad každý milovník jídla poznamenáno, že podzim se nese ve znamení zvěřiny. Maso zvěřiny, které má specifickou chuť a vůni, bývá kvalitnější a zdravější než maso chovné zvěře ... proto přijďte ochutnat dobroty ze všeho co lítá po lese.

20-22/10/2017 více
tancime_s_misou.jpg
Zpíváme a tančíme s Míšou – Halloween
Kino Petra Bezruče

Znáte ji ze stovek vystoupení po celé ČR i z účinkování v televizních pořadech pro děti. Interaktivní písničková show pobaví i aktivně zapojí děti i jejich rodiče. Malí i velcí fanoušci Míši Růžičkové jsou zvyklí na hodinové vystoupení nabité spoustou veselých písniček, tancováním, dováděním a sladkými odměnami.

21/10/2017 více
ad-libitum.jpg
Ad Libitum
Koncert ke státnímu svátku

Členové ansámblu Ad Libitum jsou renomovaní interpreti klasické hudby. Jako profesionální muzikanti působí nejen v Janáčkově filharmonii Ostrava, ale také v oblasti pedagogické. Kombinace barevnosti klavíru a smyčcových nástrojů ve spojení s lidským hlasem je zárukou zajímavého, posluchačsky atraktivního programu.

23/10/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.