Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
amerikou.jpg
Amerikou na rodinné cestě
Cestopisná přednáška Martina Stillera

Cyklorodinka - Martin, Renča a čtyřletá Stellka vyrazili na dvouměsíční cykloputování přírodními parky státu Washington se startem v kanadském Vancouveru. Cyklocestovatelé měli štěstí na pohádkové počasí, potkali spoustu příjemných lidí, viděli ohromné množství přírodních zajímavostí a náramně si tak rodinné dobrodružství užívali.

5/10/2017 více
nadherne_stopy_historie.jpg
Nádherné stopy historie
Aneb poznej erby, busty a sochy našeho města

Mnohé ze soch se již nenalézají na svém původním místě a tak se dozvíte, kde stály dříve, o jakého světce se jedná, kdy přibližně byla socha zhotovena a mnohé další informace.

7/10/2017 více
ondrejnicka_15.jpg
Ondřejnický horský půlmaraton
Běžecký závod pro všechny kategorie

Přijďte si porovnat svou fyzickou kondici na horském půlmaratonu. Součástí závodu je i kratší trasa na 10 km, a závod dětí od ročníku 2000 a mladší.

7/10/2017 více
noc_vedcu.jpg
Noc vědců 2017
Beskydská oblast tmavé oblohy

Jste zváni na již šestý ročník Noci vědců na Gruni. Opět jsou připraveny zajímavé přednášky, připravena je také projekce filmu z dokumentárního cyklu Tiché hrozby spojená s diskuzí. Přes den budeme pozorovat Slunce dalekohledem, v noci je poté přichystáno pozorování noční oblohy dalekohledy.

7/10/2017 více
chata_prasiva.jpg
Krajský sraz turistů na Prašivé
Slavnostní zakončení Beskydského Mont Blancu s programem

Beskydský Mont Blanc je každoroční série pěti turistických výstupů na vybrané beskydské vrcholy, postupným absolvováním výstupů na tyto vrcholy se dosáhne výškového bodu Mont Blancu. U chaty zahraje folklórní soubor Olza, bude zapálen slavnostní oheň a proběhne "stoleté losování". Budou probíhat prohlídky dřevěného kostelíku sv. A. Paduánského, účastníci mohou zúčastnit komentované prohlídky rozhledny v Chatě Prašivá.

7/10/2017 více
kc_fno.jpg
KOMICI s. r. o.
Stand Up Comedy Show

Hrají Miloš Knor a Tomáš Matonoha. Mládeži do 18 let vstup pouze s nebezpečím ohrožení mravního vývoje. Akce se uskuteční v Kulturním centru ve Frýdlantu n. O. Vstupné je 250 Kč/200 Kč a zakoupit jej můžete v BIC FnO.

10/10/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.