Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
ondrejnk.jpg
110 let chaty KČT na Ondřejníku
Sraz turistů s programem

Setkání turistů a příznivců turistiky u příležitosti jubilea 110 let chaty KČT na Ondřejníku. Zahraje cimbálová muzika Kotci, zazní slavnostní fanfára, krátké slovo o historii chaty a zdravice hostů. Bude zapálena slavnostní vatra. Připraveny budou jubilejní suvenýry a pamětní listy.

28/9/2017 více
catena.jpg
CATENA MUSICA
Komorní koncert

Svatováclavský koncert CATENA MUSICA a Komorního souboru Věry Kičmerové se bude konat v kostele sv. Máří Magdalény v Kunčicích pod Ondřejníkem. Na programu: A. Vivaldi - koncert C moll pro dvoje housle 2. a 1. věta, J. Pavlica - Missa Brevis.

28/9/2017 více
textilky.jpg
Frýdek-Místek – město s textilní historií
Po stopách textilek

Velký vliv na architekturu Frýdku a Místku měl rozvoj textilního průmyslu v průběhu 19. století. S jeho historií vás seznámí historik Muzea Beskyd Petr Juřák. Na závěr prohlídky můžete také navštívit výstavu Na šichtu do textilky, která probíhá v bývalé tkalcovně.

30/9/2017 více
vlast.jpg
Ztracený z dvojice
Divadelní prvotina rodáků z Frýdku-Místku

Hořká komedie z divadelní šatny je příběh o vztazích, o přátelství, o důvěře a taky hlavně o tom, jak to v divadle může vypadat. Saša je zapálený divadelní herec, co miluje divadlo a nesnáší béčkové seriály, které likvidují hereckou profesi.

30/9/2017 více
zamecke_namesti.jpg
Nádherné stopy historie
Aneb poznej erby, busty a sochy našeho města

Na prohlídce s průvodcem se vydáme za sochami a erby, které se nacházejí ve městě. Mnohé ze soch se již nenalézají na svém původním místě, návštěvníci se tak dozví, kde stály dříve, o jakého světce se jedná, kdy přibližně byla socha zhotovena a mnohé další informace.

7/10/2017 více
zagorova.jpg
Hana Zagorová a Petr Rezek    
V kině Petra Bezruče

Na diváky čeká téměř dvou a půl hodinový koncert, kde zazpívá Petr Rezek svoje největší hity, dále bude zpívat paní Zagorová hity své kariéry a během celého večera zazní duety Hanky a Petra. Zpěváky doprovází skupina Jiřího Dvořáka Boom!Band. Vstupenky již v prodeji!

5/11/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.