Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
na_sichtu_do_textilky.jpg
Výstava Na šichtu do textilky
V bývalé tkalcovně

Výstava mapuje počátky textilní výroby ve Frýdku, Místku a jejich okolí. Sleduje rozvoj průmyslové výroby textilu v jednotlivých textilkách, které ve městě existovaly ve druhé polovině 19. a první polovině 20. století. Navštivte ji v budově bývalé tkalcovny na Těšínské ulici!

15/9-15/10/2010 více
hukvaldy2.jpg
Vinobraní s cimbálem
Na hradu Hukvaldy

Hradní vinobraní spojené s degustací moravských vín a burčáku, v doprovodu cimbálové muziky Valašský Vojvoda. Vinařství Vyskočil z Blatnice pod Svatým Antonínkem nabídne degustaci moravských vín a burčáku, ukázku hroznů, lidovou tradici přiblíží cimbálová muzika Valašský Vojvoda v několika hudebních vstupech a vystoupí také taneční soubor Pilky.

16/9/2017 více
kc_fno.jpg
O Smolíčkovi
Nedělní divadélko pro děti

V nedělním divadélku v Kulturním centru děti uvidí Nosatinku, Ušatinku, Hubatinku (jezinky), Smolíčka i jelena. Vstupné na představení je 50 Kč.

17/9/2017 více
kostel_sv_jana_krtitele.jpg
Dny evropského dědictví
Ve Frýdku-Místku

Město Frýdek-Místek se i letos připojí ke Dnům evropského dědictví. Zájemci budou moci v neděli 17. září od 13.30 do 17 hodin zdarma navštívit vybrané památkové objekty - baziliku Navštívení Panny Marie, kostel sv. Jana Křtitele, evangelický kostel, kapli sv. Kříže v Hájku a Muzeum Beskyd Frýdek-Místek (frýdecký zámek), kostel sv. Jakuba a kostel sv. Jana a Pavla.

17/9/2017 více
shf_fno.jpg
Svatováclavský festival
Talichovo kvarteto a hosté

Svatováclavský festival letos znovu pokračuje, a to svým již 14. ročníkem. Ve Frýdlantu n. O. se koncert uskuteční v kostele sv. Bartoloměje. Na programu: Dvořák/Brahms/smyčcová sexteta.

20/9/2017 více
chata_prasiva.jpg
Taurská cyklostezka
Cestovatelská beseda s rodinou Ubíkových

Taurská cyklostezka je dlouhá 325 km. Svůj název dostala po nejvyšším horském hřebenu v Rakousku - Vysokých Taurách. Ačkoli tento masiv dosahuje až třítisícové nadmořské výšky, nemusíte se bát na Taurské cyklostezce vysokého převýšení a extrémních stoupáků. Přijďte si poslechnout, jak se na této stezce vedlo car-free rodině Ubíkových.

20/9/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.