Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
beskydske_farmarske_trhy.jpg
Beskydské farmářské trhy    
Na náměstí Svobody

Přijďte nasát atmosféru přicházejícího podzimu na tradiční farmářské trhy v Místku. Začátek je v 8 hodin a těšit se můžete na nabídku květin, pečiva, sýrů, vajec, koření a mnoho dalšího.

21/9/2017 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Z důvodu nepřízně počasí se akce ruší

Vydejte se s námi na poslední komentovaný výstup letošní sezóny! Zažijte netradiční výstup na Lysou horu a dozvíte se spoustu zajímavého. Odměnou vám budou za krásného počasí úžasné výhledy a zahlédnete třeba i vzdálené tatranské štíty.

23/9/2017 více
letiste_drakiada_fno.jpg
Drakiáda
Soutěže a doprovodný program

Uvidíte výstavu letecké techniky, vyhlídkové lety, seskoky parašutistů a další letecký provoz. Můžete se zúčastnit dovednostních soutěží pro děti a rodiče o ceny. Hlavní soutěží bude pouštění draků.

23/9/2017 více
fm_objektivem.jpg
Frýdek-Místek objektivem
Minikurz fotografování   

Poznejte Frýdek-Místek skrz fotoaparát v posledním fotokurzu tohoto roku! Naučte se fotografovat nevšední zákoutí Frýdku-Místku a přitom dostaňte ještě užitečné rady od zkušeného fotografa Josefa Plačka!

23/9/2017 více
komorni_sbor_ostrava.jpg
Komorní sbor Ostrava
Koncert KPH

Komorní sbor Ostrava je skupina  nadšenců sborového zpěvu. Těleso má za sebou řadu úspěšných koncertních vystoupení a festivalových účastí, svým působením plnohodnotně navazuje na tradice sborového zpěvu na Ostravsku a tuto tradici i nadále udržuje a propaguje.

26/9/2017 více
fno_janackova_sin.jpg
Zpěváčci z (Va)Lašska and BROLN
Koncert ke dni sv. Václava moderuje Jan Rokyta

Přehlídka talentovaných dětí, které uspěli v letošní soutěži “Zpěváček” a svými výkony tak reprezentují folklorní regiony severovýchodní Moravy a Slezska. Doprovodným partnerem je Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů, který po vedením svého primáše Petra Varmuži zpestří průběh večera profesionálními výkony svých vokálních a instrumentálních sólistů.

27/9/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.