Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
arktida_kracalik.jpg
Špicberky - země věčného ledu
Cestovatelská přednáška Jiřího Kráčalíka

Putování po ledovcích i arktické tundře. Poznání místní fauny a flóry. Seznámení s místní historií a současností z nejsevernější trvale obydlené části světa. Poutavé přiblížení vzdáleného místa naší planety, podbarvené emotivní hudbou.

7/9/2017 více
festival_part_mest.jpg
Festival partnerských měst
Poznejte kulturu, jídlo, tradice partnerských měst statutárního města Frýdku-Místku!

Další ročník festivalu, jehož součástí je také udělení Cen města, se uskuteční na Zámeckém  náměstí ve Frýdku v pátek 8. září od 16.00 hodin. Čekají vás pestrá kulturní vystoupení, prezentace zahraničních partnerských měst, botahé občerstvení, infostánky s propagačními materiály a dětský koutek.

8/9/2017 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Netradiční výstup na LH s průvodcem

Předposlední letošní výstup na Lysou horu si nesmíte nechat ujít! Obujte si pohodlné boty a pojďte s námi na netradiční výstup komentovaný průvodcem. Dozvíte se spoustu zajímavého a zahlédnete třeba i vzdálené tatranské štíty. Nutná je rezervace předem.

9/9/2017 více
hukvaldy2.jpg
Ať žijí duchové
Muzikál na hradě Hukvaldy

Zažijte pohádkovou atmosféru s muzikálovým koncertem Ať žijí duchové a hity Svěráka a Uhlíře! Těšte se také na doprovodný program pro celou rodinu. Vstupenky na koncert stále v prodeji za 200 Kč.

9/9/2017 více
zoopark_fm.jpg
Slezan 01 fest
Vstupné zdarma!

Dárek Slezanu k 750. výročí založení Frýdku-Místku. V areálu chystaného faunaparku najdou zábavu děti i jejich rodiče. Prvních 300 návštěvníků obdrží pivo zdarma! Užijte si odpoledne ve společnosti Šuba duba bandu, Kazachstánu či Prouzy.

9/9/2017 více
100_adra.jpg
100 pro Adru
Inline závod kolem Olešné

Další ročník závodu 100 pro Adru je za dveřmi! Tak si užijte v neděli 10. září den plný sportu, napětí a adrenalinu na březích přehrady Olešná ve Frýdku-Místku! Závod je určen především amatérům z řad veřejnosti a probíhá ve dvojicích. Délka závodu je cca 100 km, tzn. 22 kol celkem!

10/9/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.