Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
dusek_fno.jpg
Povídání s Jaroslavem Duškem
Glosované šamanskými bubny a s módní přehlídkou

Povídání s Jaroslavem Duškem bude zahájeno úvodním slovem a módní přehlídkou malované módy za doprovodu Zuzky a zvuky kory. Po celou dobu akce je pro Vás připravena i prodejní výstava hand made výrobků různých tvůrců – jako např. super potraviny od indiánů, ručně vyřezávané spony do vlasů, lahodné dortíky, krasoterapie aj.

31/8/2017 více
beskydska-sedmicka.jpg
Adidas Continental Beskydská sedmička
Podpořte závodníky již v odpoledním programu od 14 hodin

Je to eXtrémní přechod Beskyd! Závod pro všechny sportovce, nadšence a širokou veřejnost aneb Vylez si svoji Ká-dvojku v Beskydech! Startuje se v Třinci na náměstí Svobody v pátek 1. září 2017 ve 22:30 hod.

1/9/2017 více
cream_cyklo.jpg
CREAM BIKE Čeladná
Cyklo závod pro malé i velké

Cyklistický závod pro všechny věkové kategorie, kdy na výběr je ze 2 tras – 22km a 55km a pro děti závody od 500 m, včetně závodů na odrážedlech pro úplně nejmenší. Na celý den je připraven bohatý doprovodný program včetně exhibic, tomboly, prodejních stánků. Chybět nebude ani bikerská škola nejlepšího českého bikera Petra Krause. Závodů se také zúčastní elitní čeští bikeři v čele s dvojnásobným olympijským medailistou Jaroslavem Kulhavým.

2/9/2017 více
radegast-den-detail.jpg
Radegast den
V sobotu 2. září od 11:30 hod.

Zažij vrchol festivalové sezóny ve Frýdku-Místku spojený se svátkem piva Radegast. Každoroční setkání fanoušků správně hořkého piva Radegast proběhne 2. září v Nošovicích! Těšte se na Marii Rottrovou, Traktor, Dogu či Tublatanku.

2/9/2017 více
logo_visitfm.jpg
Beskydské hry bez hranic
Meziobecní hry mikroregionu Frýdlantsko – Beskydy

Pržno má čest uspořádat již druhý ročník Beskydských her bez hranic. Akce, které se zúčastní celkem devět obcí. Každá obec bude mít dva sedmičlenné týmy, jeden složený z dětí, druhý z dospělých. Soutěžní disciplíny jsou zvoleny tak, aby bavily nejen samotné soutěžící, ale hlavně přihlížející publikum. Na soutěžící čeká šest různých disciplín: letní biatlon, požární útok, labyrint, kbelíková štafeta, skladání kohouta a agility. Večer show se skupinou Sagar.

2/9/2017 více
zidovsky_hrbitov.jpg
Prohlídka Židovského hřbitova
S Jaromírem Poláškem

Komentovaná prohlídka je určena široké veřejnosti. Na tuto prohlídku je vstup volný, maximální délka jednotlivé prohlídky je 45 minut, vstup je hlavní branou z ulice Slezská. Prohlídky začínají vždy v celou hodinu – 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 hod.

3/9/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.