Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
muzikantske_zne2017.jpg
Muzikantské žně
Do čtvrtku koupíte vstupenky v předprodeji v BIC

Sudy se už valí, bar je připraven, ze stánků to bude hodně vonět a hlavně se představí se skvělí muzikanti! Festival se opět koná v areálu Sokolík v sadech Bedřicha Smetany v Místku u řeky.

18-19/8/2017 více
farna.jpg
Ewa Farna
Koncert v rámci Beskydského hudebního léta

Ewa FARNA už ve svých 13. letech nazpívala singl Měls mě vůbec rád a začala bavit publikum u nás i v Polsku. V roce 2008 koncertovala na Sluníčku. Vyhrála ocenění Objev roku v anketě Český Slavík Mattoni 2006, dosáhla na 3. místo v anketě Český slavík. Přijďte se podívat, jak od posledního vystoupení na Sluníčku vyzrála!

18/8/2017 více
trh_remesel_fno.jpg
Trh lidových řemesel
11. ročník tradiční akce

V průběhu celého dne Vás čeká opět spousta kulturních vystoupení.  Vystoupí místní spolky, kapely Arrhythmia, Rangers Plavci a hvězdou večera bude slovenská zpěvačka Kristina. Ve večerních hodinách rozzáří náměstí ohňová žonglérská show a ohňostroj. Závěr bude patřit kapele Standa Banda.

19/8/2017 více
hukvaldy2.jpg
Hvězdy srpnové noci
Na hradu Hukvaldy

Pozorujte srpnovou hvězdnou oblohu přímo z hradu Hukvaldy. Přijede k nám profesionální astronom s hvězdářskými dalekohledy, poslechnete si odborný výklad o souhvězdích a navíc můžete spatřit sbírku meteoritů.

19/8/2017 více
rekordy2016-2.jpg
IX. Beskydské rekordy
Aneb Frýdek≈Místek plný chutí

Užijte si den plný gastronomických zážitků a nabitého programu na Zámeckém náměstí, pohody v Zámecké zahradě a v dětském zábavním parku. V sobotu 19. srpna v 10 hodin zahájíme na Zámeckém náměstí ve Frýdku-Místku již devátý ročník Beskydských rekordů a druhý ročník frýdeckomísteckého gastrofestivalu.

19/8/2017 více
lysa_hora.jpg
Lysohorská nej…
Aneb co jste ještě nevěděli

Vydejte se s námi na královnu Moravskoslezských Beskyd – Lysou horu! Průvodce seznámí účastníky na celkem 7 zastaveních s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách nacházejících se na samotném vrcholu Lysé hory.

26/8/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.